Bf109E7 Trop, ICM 1/72

Previous topic - Next topic

Tomcat

Prva zavrsena maketa u 2023. godini je vecini dobro poznati ICM Bf109E sa severnoafrickog ratista... Kao sto se moze videti glavi problem je los canopy i spiner... Posto sam pri kraju vec poceo da otaljavam nisam se preterano mucio da to kako tako ispravim, u svakom slucaju, za polic sasvim OK... Boje Gunze, dekali iz kutije, dodao sam kaiseve na sediste, cevi od igala...









Once upon a time, when men were men, and you could tell a Tomcat guy by the size of his forearms; before LANTIRN, big motors and bombs...

milan78

Sto se tice spinera ne vidim problem,a staklici su  :headbang !Radio sam ga kao nas iz 1941.i jesu losi staklici.Da malo prodjes cackalicom oko ramova i malo pronto preko?Mislim da bi bilo bolje.Mada je sasvim korektan za policu.A svastika? :mjetal
Instagram-Peacockscaleworx

Jovac

Skroz je Ok. To što staklo ne pasuje njima na dušu. Ovo sasvim Ok deluje. Na policu i udri dalje.

VladimirBrankovic

Lepo izgleda, odlicno! E, slušaj, pre par meseci sam radio istu maketu, znam muku... ja ga nisam pustio da me nervira... Nećeš se uklopiš??!! Super lepak na spoj pa šmirgla 400, pa 1000, pa 2000, pa turpija sa poliranje noktiju, pa pasta za zube i na kraju klir... znaš kako sad leži, ko na pravom. Doduše, nisam hteo da se bahćem dalje pa sam otvorio poklopac ali, da, razumem muku.... Svakako, ICM je dovoljno lep model (gotov) da ga ne otudjiš a dovoljno star da ti pravi probleme u radu... tako da, stisneš zube i bićeš zadovoljan na kraju....

Lee Adama

Ma ispao je lepo, ja mislim uzivo treba tacno da se pogleda, da bi se vidilo