Drvene Rukotvorine AH_01 Drzac za maketu

Previous topic - Next topic

Zing

Zdravo dragi drugari,
danas mi je stigao drzac za maketu domaceg proizvodjaca "Drvene Rukotvorine" i zeleo bih da podelim prve, neocekivane, utiske sa vama!

Imao sam potrebu da valjam maketu oko uzduzne ose kako bih lakse zalepio neke dekale i ofarbao npr trag izduvnih gasova. To je razlog moje kupovine.

Trgovina je dogovorena u dve reci.  :super

Stize mi paket u dogovoreno vreme upakovan u kutiju sa individualno upakovanim segmentima i srafovima.
( zao mi je sto nisam slikao i ovaj deo, ali ova recenzija je stvarno neplanirana.)


Sami nosaci makete imaju sundjerasti materijal koji nisam primetio na oglasu, vec sam razmisljao sta cu tu da lepim a posle vidim da se i na to mislilo.


Namerno postavljam sliku sa samo dva drzaca trupa, bez krilnih drzaca da bih pokazao i taj, po meni, bitam momenat.


Nosac je toliko lep da nemam nikakav problem da bude izlozen i da npr drzi maketu u "zaokretu" na udarnoj polici:)


Jos jedna stvar koje me je odusevila, podesavanje nosaca je lagano i brzo. Moje najvece dvomuljenje je bilo bas to, da ce biti nezgodan za promenu polozaja, a to je ustvari veoma lako.

Da ostanem u duhu danasnjih recenzija, ovo nije placena recenzija, nosac je kupljen od mog novca koji zena nije stigla da potrosi na _____________________ i __________ i ______.  :lol

Odlicna stvar!
:cheers
Tongue tied and twisted just an earth bound misfit, I

Scaling Slav

#1
Top, baš me zanimalo kako izgleda u primeni, pošto se razmišljam da uzmem, samo čekam platu, na koju je praznični period baš koban

Scaling Slav

Nastavak poruke iznad ⬆️
hvala na informacijama, recenzija baš znaci, verovatno i ostalima, sobzirom da je ovaj ugao nešto što me baš muči ponekad. A i lepo izgleda kao deo svakodnevne opreme :D

chikavili

Stigla i meni pre nekoliko dana pa samo da potvrdim utiske autora teme - jako precizno izradjena, jednostavna za montazu i koriscenje i na kraju krajeva - vrlo korisna stvar.

Kad' je budem usljiskao bojama, nece biti za policu  ;D