Academy 1/350 Warspite

Previous topic - Next topic

kizageo

Pa, evo ga... Trebalo mi jevremena  koliko i za Yamashiro  (iako je Yamashiro bio duplo složeniji), ali konačno je gotov...
HMS Warspite, "Grand Old Lady", najodlikovaniji ratni brod RN, služio je verno i bez greške, od Jutlanda, do dana D, i zahvaljujući  ćatama, dočekao svoj neslavni kraj na isečen, nasukan se na kamenju... Trebalo je da bude sačuvan kao brod muzej, za potomstvo...
U svakom slučaju, Academy  Warspite je dobro poznata maketa, sa svojim dobrim i lošim stranama, Pontos setom (koji samo daju dovoljno da bude prezentabilna. Drvena paluba nije najbolja), Blackcat 3D štampani AA (odlični su i OGROMNA ušteda vremena). Bojeno Lifecolor-om..
Izostavio sam Walrus-a  pošto sam pročitao da su posle '43 uklonjeni..



















Sada ću napraviti kratku pauzu u brodogradnji. Da se malo odmorim, idem sa nekoliko aviona  ili vozila  u 72. razmeri, a posle... ne znam, možda USS Atlanta?

DjG

Bez starca - nema udarca!  :deadhorse  Laka ruka... brutalno vulgarno . . . pokazna vežba . . . Sve po malo od toga, i "po mnogo".
Do koske sine!!!
iiideeeeemooooo !!!
 :god

flanker

Odličan, mnoštvo detalja.
U početku će biti teško, ali će zato kasnije biti još teže.

ALEX T

Sta reci a da se ne slozim sa kolegom DjG.
Jedan od lepsih  britanaca verno docaran.
POZZ

milan78

Odlican je.Kao klinac sam se palio da imam nesto ovako.Prelep! :cheers
Instagram-Peacockscaleworx

najjaci

Sto bi rekla bivsa braca kroati: "Nabrijano stari!"
Tko vrjedi leti, tko leti vrjedi tko ne leti ne vrjedi

Lee Adama

Odlicno odradjen!! Svaka Cast, farbanje, wedering, detalji prva klasa!  :super  :super

boom.boom

Uuuuf Kizo, ODLICAN!!! Celik i so, nema sta  :bravo  :mjetal !!!
"Nije važno šta se radi, vazno je da se preteruje pa će negde već da izbije!"....Miksi-"GYM-Š"