1:72 Italeri MiG-29 Myanmar Air Force

Previous topic - Next topic

dragan_mig31

OOB rad.Farbanje gunze i tamiya.Dekali HAD.


























Vladimir

Ф89 НС

milan78

Kad se lepo uradi i ovaj vremesni tool daje lep rezultat.Svakako je netacan na mnogo mesta ali opet,kad gledas to je 29ka.Lep rad,ne vidjamo cesto Mijanmar na nasem forumu.Tj.uopste ne vidjamo. :cheers
Instagram-Peacockscaleworx

Tomcat

Uz Banglades meni jako jako lepa sema kao j rad. Kakvi su HAD dekali,razmisljam da uzmem a nemam nikakvu jnformaciju
Once upon a time, when men were men, and you could tell a Tomcat guy by the size of his forearms; before LANTIRN, big motors and bombs...

chikavili

Quote from: Tomcat on 27-08-2023, 07:02:02Kakvi su HAD dekali,razmisljam da uzmem a nemam nikakvu jnformaciju
Koristio sam njihove dekale za F-14 i bili su skroz korektni.

dragan_mig31

Had dekali su top.Tanak film reaguje odlicni na gunze hemiju.I ato je najbitnije ne cepaju se.

Maketar78

Italerijeva maketa miga 29 ipak dalje odoleva vremenu. Savršen rad.  :super
Polako, ali sigurno ...

Lee Adama

lep rad i zanimljiv kamuflaz, jos nisam video tu variantu. jel ti to lepak zeznuo boju kod cockpita?


VladimirBrankovic

Hej, totalno sam prevideo ovaj rad. Lepo izgleda. Mnogo mi se sviđa ova kamuflaža... Skroz nešto što bih ja radio. Mogao si se posveti malo više topu.... Totalno su se izgubili "grilovi"...

dragan_mig31

Grilovi ionako skoro i da ne postoje :D nazalost nisam imao vremena da to radim.A i realno ne isplati se za ovu krsinu.