North West Scale Modelers Show

Previous topic - Next topic

djnik

Taj G-4 je rad jednog kolege maketara. Moje radove cete naci grupno na jednoj slici. Posto ste ih vec vidjali nisam hteo da ih slikam nesto posebno.

Ti avioni iz WW1 su napravljeni za klubsko takmicenje "What if" naravno vidi se da su se autori bili veoma mastoviti.

Boki

Quote from: djnik on 19-02-2008, 23:55:33
Taj G-4 je rad jednog kolege maketara. Moje radove cete naci grupno na jednoj slici. Posto ste ih vec vidjali nisam hteo da ih slikam nesto posebno.
Primetio sam da je izdvojen od ostalih pa zato i pitam. :)

Quote from: djnik on 19-02-2008, 23:55:33
Ti avioni iz WW1 su napravljeni za klubsko takmicenje "What if" naravno vidi se da su se autori bili veoma mastoviti.
Uh, WWI What if! Ne mogu ni da zamislim kakve sve blesave ideje tu mogu da se rode  :D
A i onaj Šnajder '49. je interesantan serijal.

Baldrick: Don't worry, my Lord, I followed DaVinci's instructions to the letter.
Blackadder: Even if you can't actually read.
Baldrick: That's right, but I have done a lot of Airfix models in my time.

djnik

Jeste i Jastaschweinhimmel (ww1) i Schneider '49 su bile odlicne ideje. Ove godine smo imali takmicenje Spitfajera a rezultate i sami znate dok ce sledeceg decembra klubsko takmicenje biti za Albatrose u razemri 1/48.

Hartmann

Evo tek sad sam pogledao ovaj topik. Svaka cast na slikama i trudu :). Radovi su vrhunski i raznoliki i bas sam se i ja pitao za Schneider kup '49  ;D. Super je!
''Ljudi, imamo samo jedan cilj, a to su dve stvari: red, rad i disciplina!"