Italeri Do-24 1/72

Previous topic - Next topic

medico

zaboravih da napomenem da cipingovanje nije gotovo ....e sad problem je u tome sto sam se drzao fotogtrafije na kojoj se vidi da je boja zguljena od hodanja a ne otpadala u komadima a i povssine golog metala su bar josh 30% vece pokusavajuci to da rekonstruisem dobio sam rezulatre  tako-tako pa sam malo stao da iscooliram !

sto se decala tice Copy Center radi samo na njihovom papiru . stampa i papir kostaju mislim 280din , treba probati mozda i u drugim radnjama ...povecati u podesavanjima kvalitet stampe i sl.....
ovo je prvi put da se vidi tako rasterizovana stampa do sada je uvek bilo bolje . Decali su dosta dobri , jedina zamerka je decal film koji ima blago belicastu nijansu nakon susenja pa ga treba obavezno odrezati
na alohol su prilicno indiferentni ali zato na mr.marksoftner nisu  ;)
Treba nabaviti i decal papir za inkjet stampu (mislim da je Tango papa svojevremeno ima tu vrstu papira ) pa se onda sve to moze stampati i u kucnoj radinosti i igrati sa podesavanjima.

tenk

svaki komentar je suvisan,ovo je jedna od naj lepsih maketa koju sam video do sada!reci jer si ciping radio po metodi Gary Wickham-a?posto je fantazija kako si to odradio pa ako je nesto drugo opisi malo deder ako nije problem ;D






www.oluj.org
"May God have mercy upon my enemies, because I won't."