MAF SU-25 1:72 zvezda

Previous topic - Next topic

ugovorac

Maketa mi se veoma svidja.Jos vise mi se svidja idaja da slikas maketu gde jesi.I ja imam u planu da nabavim ovu maketu.

oddball

Quote from: dragan_mig31 on 16-04-2008, 23:46:12
nazalost nisu u letnom stanju jos od 2003 i nikad nece de budu :( znas kako stoje stvari u sve zemje bifshe ju :( ima ih 4 komada 3 jednoseda i 1 dvosed....
prava šteta, naročito što taj avion je veoma zahvalan za održavanje (u poređenju sa ostalim letelicama).
"It's time to kick ass and chew bubble gum! And i'm all out of gum!"
- Duke Nukem

Ich been klugscheisser!

gasha

Istekao resurs za vecinu stvari pa nema para za remont? Po sto ih onda ne prodaju? Najskuplji je avion koji stoji.

dragan_mig31

Quote from: gasha on 17-04-2008, 10:30:43
Istekao resurs za vecinu stvari pa nema para za remont? Po sto ih onda ne prodaju? Najskuplji je avion koji stoji.


nije ni resurs istekao,ni fale pare nego eto zapad je odlucio da makedonija nema malzna avijacija :( kao ne treba nam to....a t osto ih ne prodaju bog zna kakve mucke i igre su to....

postal

#19
Quote from: dragan_mig31 on 17-04-2008, 11:38:15
nije ni resurs istekao,ni fale pare nego eto zapad je odlucio da makedonija nema malzna avijacija :( kao ne treba nam to....a t osto ih ne prodaju bog zna kakve mucke i igre su to....

Ko je tamo gazda,Makedonci ili zapad? Nazalost, svi smo mi saka jada od kad smo se poklali i razbucali Jugu...

Rad ti je odlican,pratio sam napredak na ARC,mada nisam vidio slike zavrsene makete tamo.

Boki

Mislim da su na pravom avionu malo promašili boje i previše istakli panele pa je tvoja maketa bolja od originala :D ;)
Odličan rad, Draganče.
Inače, ti uvek lepo opišeš tok radova pa nemam šta da te pitam ili da dodam sem da pohvalim tvoj rad ::) ;D .
Samo tako nastavi.

Baldrick: Don't worry, my Lord, I followed DaVinci's instructions to the letter.
Blackadder: Even if you can't actually read.
Baldrick: That's right, but I have done a lot of Airfix models in my time.

Zoki969

I od mene samo pohvale  :D
Bravo, Dragance !!!