MIG-23 ML jrv

Previous topic - Next topic

dragan_mig31

konacno je gotov :)









Kerber

Nije lose uopste.
Malo mi utisak kvari panelizacija, jer nisi bas bio pedantan, zbog brzine valjda, na donjakama krila, a i nesto oko rondele na istom mestu.
Ostalo - lepo. Jos lepse bi bilo da ima neki kompletic naoruzanja, ali, znam da ga sa time nismo dobili, pa da ne tupim previse.
Nisam ovaj avion video u trenutku "slave", tj, kad je prefarban i nalickan; ono sto su sklonili kraj muzeja je ofucano strasilo sa ofarbanom kabinom, tako da ne bih da mu komentarisem boju, tj nijanse kamuflaze, ali, lici. Ionako nije imao akcije, a cuo sam da je vrlo malo njime i leteo jedan nas pilot, samo su mu nasli neke "mane", pa je "strucno konzerviran"....jbg i to je zivot.
Obrati paznju ubuduce na urezivanje panelizacije, to moze da podigne , ali i da sroza nivo makete.
Samo napred ! U nove radne pobede !

oddball

Ooo, Draganče, lepo je ispao. Priznajem, ja sam bio skeptičan. Ne zbog tebe već zbog same makete, ali ti si dobro uradio posao. Takođe, bojao sam se tamno braon boje kako će ispasti na kraju ali vidiš i sam da se lepo uklopila.
"It's time to kick ass and chew bubble gum! And i'm all out of gum!"
- Duke Nukem

Ich been klugscheisser!

Sneni

Stvarno jako lijepo, MiG-23 mi je inače najljepši MiG poslije 29ke, moraću i ja da sebi nabavim jednog ;)
To Know, To Will, To Dare and To Keep Silent
http://www.facebook.com/MaketarskiKlubKastelBanjaluka

Dada

Bravo druze! Jos jedna veoma uspesna restauracija :D

Mixon

Uopste ne izgleda lose kako je uradjen avion!
Buni me jedna stvar, ovo je Iracki, sa nasim oznakama, ali zar on nije imao Pepsiku?
Ili je avion bio i u SFRJ??  ???

Sandman

stigli su na remont u doba SFRJ pred sam raspad drzave....a zatim su kasnije dobili i pepsike....

a sada 23ka ima prefarbane sve oznake....

gasha

Mislim da nisu imali SFRJ rondele, vec samo pepsike na kratko, dok nisu i one premalane. Inace odozgo izgleda lepo, odozdo si mane vec cuo, ali posto ni ja nisam bolji ... Primerci koji su u muzeju izgledaju dosta losije od ovog tvog ali ovaj predstavlja avion posle remonta stoga mislim da si pogodio u metu. Jos jedan lep primerak u tvojoj kolekciji, cestitam.

Profa

Meni, iskreno, ovo izgleda mnooogooo bolje od prave mašine ispred MJV... Svaka čast Draganče!
Istina, stoje komentari o panelima, ali...
'ajd' sad otvori konačno neku kutiju, batali rinfuz sa polica ;)
Bogu fala što sam Lala! :)

djnik

Bravo Dragane! Sad jos samo da odradis i Iracki Mig-21 u JRV ;)

dragan_mig31

Quote from: djnik on 30-05-2008, 06:48:23
Bravo Dragane! Sad jos samo da odradis i Iracki Mig-21 u JRV ;)


planiram i to uskoro isto kako i jedan u jrv standardni i jedan sa pepsike :)