Mitsubishi Eclipse(Fast and Furios)1/25(WIP)

Previous topic - Next topic

Mario

Maketa je od proizvođača AMT/Ertl u mjerilu 1/25 koji je vrlo loše kvalitete puno ostatka odljeva i netočnosti koje sam morao ispravljati,nedostaju neke naljepnice ali nema veze pokušat ću je složiti što točnije ko iz filma.Projekt je trenutno u fazi rada pa da puno ne pišem ako netko ima pitanja u vezi makete neka pita koliko želi.Evo malo slika trenutnog stanja makete.Slike su nažalost krivim redosljedom poslagane pa gledajte odozdola prema gore.Sorry.
































PELE

Maketa ti je odlicna! :o :o :o :o :o.Svaka cast. Samo da uradis jos Nissan Skyline i Nissan 350Z i onda si kompletan sto se tice japanaca! :D :D :D ;D ;D
Jeste da ne volim automobile, ali jos jednom sve pohvale. Stvarno svaka cast.

Mario

Radit ću još i Toyotu Supru(naranđastu) negdje najesen tako da popunim prvi dio trilogije mada već snimaju i četvrti dio Fast & Furios pa će biti još autića za vidjet možda izbace neku novu maketu.Super što ti se sviđa.
Boja na njemu je Tamiya TS Kawasaki Lime Green u spreju slična ko na filmu.

Mario

Jel kažeš na ove gangsterske Nissane 350Z meni su zakon. 8).Postoji i maketa jednog od njih ovog sivo crnog od AMT/ertl-a u merilu 1/25.



A ovaj auto mi je zako šteta što nema maketa tog Lancera nego njegova replika koja baš i nije ni približno ista njemu.
Ovu Supru ću raditi za par mjeseci:



PELE

Covece, pa meni je Nissan 350Z najbolji auto! ;) ;) ;) :D :D . Samo tako nastavi.
Jedva cekam da vidim jos tvojih radova!

Pozdrav! :D ;)