The IPMS Vancouver 38th Annual Fall Model Show

Previous topic - Next topic

djnik

Sada je 4:30 ujutru. Spreman sam da krenem za Vankuver u Kanadi. Iz IPMS Sijetla ide nas dvadesetak. Koliko sam cuo od kolega na takmicenju bi trebalo da bude oko 300-400 maketa. Inace nas klub ima veoma dobre odnose sa Kanadjanima i uzajamno se pomazemo sto se tice takmicenja i sudjenja. Ja sam se prijavio da budem jedan od sudija i na svu srecu posto cu biti na suvozacevom mestu moci cu da se naspavam tih 4 sata koliko traje put.

Toliko za sada, hteo sam da otvorim temu unapred kako bih najavio da ce izvestaj i slike biti postavljeni uskoro. Ja se nadam u nedelju ili ponedeljak, u zavisnosti od slobodnog vremena!

tripko

Srecan put i lepo se provedi. A i donesi kuci neko gvozdje da te zena neutepa ;D.

milanco

Sa srecom i jedva cekam slike sve do sada su bile ooooooooooooooooooHo
"...ako stanemo gubimo sve..."
http://savrsenobrijanje.com/forum/index.php - forum posvećen jedinom pravom brijanju

djnik

#3
Takmicenje je bilo fenomenalno. Maketari iz Kanade su nas kao i uvek veoma lepo ugostili. Na takmicenju je bilo preko 400 maketa. Ja sam sudio oklop i figure zajedno sa par kolega iz Kanade i nije bilo uopste lako izabrati pobednike medju dosta dobrih maketa tako da smo dali i po koju pohvalnicu. Nakon zavrsetka takmicenja okupili smo se u jednom od obliznjih restorana kako bi proslavili kraj duge i uspesne takmicarske sezone!

Prvo slike aviona, oklop sledi kasnije danas ili sutra.


djnik

#4


Sto se tice mojih maketa, dobio sam dve pohvalnice, za Sejbra i za Korsera.
 

PELE


djnik



stefa

Vidim da je bilo prilicno lepo...Pogotovo da je bilo mnogo odlicnih maketa u odnosu na ukupan brij koje su se takmicile...

tripko

joj djnik kakve fotke, a jel ima koja fotka enterijera - berze da vidimo kakav je prostor.
a jesi li se okitio sa nekim gvozdjem?

djos & filip

Slike su super, kao i uvek

i naravno HVALA za trud, lepo je da neko ko moze da ovo vidi i uzivo omoguci i nama (koji to koji to barem trenutno :) nismo u mogucnosti ) da vidimo kako to izgleda "tamo daleko"

Pozdrav

Ovo je samo hobi, ovo je samo hobi, ovo je samo......

djnik

Hvala svima! Nema na cemu! Nisam se okitio gvozdjem ali sam dobio dve pohvalnice, kao sto mozes da vidis na kraju slika sa avionima. Sto se tice enterijera, nisam slikao a kroz maketarsku berzu sam prosao na brzinu jer je bila velika guzva. Pazario sam samo Horten Ho-229 od Dragona u 1/48 za $15.

GBU-10

Svaka ti cast prijatelju,na trudu,zalaganju i neiscrpnim novostima
kojima nam otvaras prozor u svet da bar malo zavirimo i vidimo
sta delaju drugi.Veliki pozdrav.

Profa

Svaka čast, Đole, pa makar i za pohvalnice :D
Bitno je da si ti tamo bio, učestvovao i poređao makete sa oznakama koje se s'one strane Velike Vode retko mogu videti.
Naravno, hvala za slike! ;)
Bogu fala što sam Lala! :)

Goran A.

Nije da nisi imao konkurenciju al' sta sad bice bolje drugi put.