A-1H Propeller Action Tamiya 1/48

Previous topic - Next topic

djnik

Radovi se polako privode kraju. Danas sam radio na dekalima kao i na chippingu istih jer su Skajrejderi bili dosta istroseni tokom konflikta u Vijetnamu. Nadam se da vam se svidja, ja sam manje vise zadovoljan. Ima tu nekih manjih greskica za koje samo ja znam :) Plan mi je da ga zavrsim za 5 nedelja pre prvog takmicenja ove sezone



Sandman

jel USAF oznaka na trupu bila vec data iz 2 dela zbgo vazdushne kochnice, ili si mora da seckash?

odlichno izgleda za sada, jedino shto mi se chini da se preshading sa gornje strane poprilichno izgubio?  :-\

Boki

Svaka čast. Ovo je baš inspirativno. Izgleda odlično.

Baldrick: Don't worry, my Lord, I followed DaVinci's instructions to the letter.
Blackadder: Even if you can't actually read.
Baldrick: That's right, but I have done a lot of Airfix models in my time.

djnik

USAF oznaka je na svu srecu bila iz dva dela mada seckao sam i ja ranije, najvaznije je dobro izmeriti. Preshading se izgubio posto mi se prva nijansa sive nije svidela pa sam odmah prekrio drugom, mrzelo me je da radim preshading ponovo. Radicu ili post shading ili cu nekom drugom metodom da dobijem slican efekat.

Goran A.

Fina tanja cetkica plus nastrugani slikarski suvi pasteli izgledace kao da ima preshading.

djnik


Profa

Ili eventualno crkveni pigmenti, istom tehnikom - rade pos'o ;)
Bogu fala što sam Lala! :)

Zoki969

Djole, u formi si kao i uvek. i moja (jedina) primedba bi bila na gubljenje preshadinga (inace, ja sam pristalica iskljucivo post-shadinga), al' ko sto rece, bice "regulisano".
Teraj dalje, svaka cast  ;)

Dada

Uh bre koliko je to cudo :) Bravo kolega, mnogo lepo izgleda.