Revell I 16 1:72

Previous topic - Next topic

djos & filip

Unapred se izvinjavam ako ovaj post nije stavljen u pravu kategoriju. Naime maketa je u radu vec poslednjih 6 godina, i uradjena je do ovog stadijuma pre 3 godine. Problem mi je sto ne mogu nigde da nadjem kabinu za ovog malisu a ne znam kako ni da je napravim.  Molba da li neko ima zaostavstinu kabine od neke izlomljene makete I 16 koju bi mogao da mi da kako bi najzad kompletirao ovu maketu. Imam Hasegawin I 16, ali sam i njega dobio bez kabine (nemam srece sa Polikarpovom)......ali resenje tog problema ceka neka druga vremena :(

Hvala



Ovo je samo hobi, ovo je samo hobi, ovo je samo......

drakii

Trebalo bi da imam staklic, dostavi mi adresu ili nacin dostave, pozdrav.

Hawkeye

Sitno a dinamitno  ;D !

'Уживај младићу за младости своје!'

oddball

Малиша је боли глава! У мрежи када смо играли "Штурмовика" ограничили смо сервер до 1942 године. Са овим малим којег смо ми звали "штољпи за лепак" кидали смо све остале. Једино што ниси смео да идеш са њим у понирање јер се заглуши мотор, све остало може. Супер си га офарбао, можда си требао више пажње да посветиш декалима на репу због силверинга али није то ништа што се не може поправити.
Ај сад ти мени мало реч-две о драј-брашингу пошто ми се веома допада како си га урадио.
"It's time to kick ass and chew bubble gum! And i'm all out of gum!"
- Duke Nukem

Ich been klugscheisser!

djos & filip

Hvala! pogotovo za najavu moguceg vetrobrana :)

@oddball

Uf ovo je sve iz perioda kada nisam ni znao da postoje pastele, akrilne boje a kamoli decal solution-s, pronto itd. Tek toliko koliko sam naucio za ovih godinu dana na MK :)

Svo ostarivanje radjeno uljanim farbama, sve humbrol, koliko se secam svetlo siva i braon, skoro potpuno suva cetkica koju sam prethodno saseko u korenu  >:D da bi bila sto kraca. I nije neka informacija ali se iskreno i ne secam vise.

Pozdrav

Ovo je samo hobi, ovo je samo hobi, ovo je samo......

airbamby

Ma odlicno i atreaktivno izgleda...
Bravo jos kad cucne vetrobran...
http://www.oluj.org/ - Maketarski klub Oluj

oddball

Довољно је и то информација, знам шта и како да пробам  ;)
"It's time to kick ass and chew bubble gum! And i'm all out of gum!"
- Duke Nukem

Ich been klugscheisser!