Mini Grinder :)

Previous topic - Next topic

Eraser

Eve i mene posle 100 godina.Nazalost nisam imao vremena da maketarim  :'( al sam makar skupljao alat :)

Ovo cudo mi je doneo drug iz Holandije,on je to tamo pazario za neverovatnih 9e!!! :o :o :o :o na nekoj rasprodaji.

Ima mnogo nekih brusnih kamenja i dodataka za brusenje koji nama maketarima i nisu od neke koristi al zato ima dosta stvari koje ce mi sluziti,najbitnije da ima adapter za mikro burgije.

Evo slike.



Slike naravno nisu nekog kvaliteta jer sam slikao mobilnim pod sijalicom.

ugovorac

Ovako nesto imam vec nekoliko godina i stvar je izuzetna.Malih je dimenzija,laka,lepo lezi u ruci pa se samim tim i lako radi s njom.Mnoge radnje mozes kvalitetno da uradis samo s njom a druge mnogo brze nego sa bilo cim drugim.Cak i to brusno kamenje koje kazes da nije od neke koristi moze i te kako dobro da posluzi.Videces to sam tokom upotrebe.Jedina stvar koja mi se ovde ne svidja je AC/DC adapter.Koliko vidim vrlo je prost,samo sa jednim naponom.Zato bih ti savetovao da kupis neki drugi,na kome postoji mogucnost promene napona i polariteta.Time ces da mozes da menjas brzinu i smer okteranja sto ce da ti bude od velike koristi,nakad cak i nuzno.To zadovoljstvo kosta od prilike 300 do 500 dinara i moze relativno lako da se nadje.

Eraser

To je ustvari sam opunjac,ovo cudo u sebi ima punjivu bateriju a adapter sluzi samo za punjenje baterije.Tako da ne verujem da moze da se menja smer,al bez obzira ja sam zadovoljan sa spravicmo,a pogotovu za te pare :) jos ne mogu da poverujem da je tako jeftino.