Hetzer early (38t)-Italeri+Eduard

Previous topic - Next topic

kinfa

Pozdrav!
Raspitivao sam se o hetzeru na ovom forumu kao i na američkim, pa sam tako odlučio napravit maketu prije Nove, ali stigao sam do 80 posto izrdade.
Naime, radi se Italeri ultra krampu koji sam obogatio dvostuko skupljim PE Eduard setom odbojnika, zakovica i ostale prateće galanterije.
Eto da ne duljim, shema je Dunkel+olivegrun za koju sam koristio MM i Revell, efekti spaljenog metala nisu pigmeti ili pastele, već sve enamael boje koje sam dobio mješanjem, za prijedlog ili inspiraciju našao sam slike jedne makete Flam-Hetzera koji je uništen na isti način i tako postaren.
Maketa još nije gotova, treba dodat guske i malo pastele na neke djelove te matt lak, a dvoumim se da ju stavim na dioramu Pankowa 45' u razrušenoj kući ili na ulice istog grada?












djos & filip

Ovo do sada sjajno izgleda. Izuzetan i neobican projekat. Kad ga zavrsis bice  :o. Samo napred jedva cekam da vidim finale.
Veliki pozdrav

Ovo je samo hobi, ovo je samo hobi, ovo je samo......

Suhoj

Odlicna zamisao i odlicna izvedba, ali mi rdja deluje malo "crveno"...mozda zbog svetla, ne znam...

kinfa

Evo, dobio sam neke savjete kako riješiti da isapdne tip-top špaljeno i sutra se bacam na to....