Revell Sd. Kfz. 9 FAMO 1/72

Previous topic - Next topic

Messerschmitt

Ево и од мене једне зимске шеме  ;D У питању је Revell Sd. Kfz. 9 FAMO у 1/72.Макета је врло доброг квалитета.Проликом рада нисам имао великих проблема сем са гусеницама које ми се чине мало краће само за ону једну копчицу...Што се зимског washa тиче нисам задовољан како сам га урадио,и баш зато сам га и окачио овде да бих видео коментаре,примедбе,савете...               Иначе рађен је четкицама ;)










3EMYH

Meni se bas svidja. Bas je dobro ispao, i blato i chiping. EKSTRA!!!

Messerschmitt

Е па сад га и ти претера  :)

3EMYH

Ozbiljno ti kazem. Evo sacekacemo jos nekoga, da vidimo sta drugi misle. :)

Suhoj


Goran A.

Jedino nije dobro na haubi, sare od spiranja farbe treba da budu mnogo sitnije. Ostalo moze da prodje.

nesha

I meni je sasvim OK. Blato na gusenicama, tockovima...itd... je sasvim lepo ispalo. Mozda ono u transportnom delu malo da se preuredi-da ne bude ovde ga ima u kolacicima, ovde ga uopste nema-vidi kako bi ga sama posada nanela pri ulasku/izlasku.
Zimska farbica je savim uspela-taman kako su i nanosili najcesce-grubo, na brzinu, cetkama, krpama i metlama  :)

Eto i od mene poen ;)

Hawkeye


'Уживај младићу за младости своје!'

Messerschmitt

Хвала момци на коментарима!Покушаћу да мало дотерам и унутрашњост возила чим ухватим мало времена...Блато сам радио из два слоја,прво сам помешао мат лак и кафу и нанео а после пар дана кад се добро осушио нанео сам блато које сам направио од ситног набоја,кафе,боје и ето шта је испало...
Убедили сте ме да је још и добро испао :)