Rackham, Griffin Character Eschelius, 28mm

Previous topic - Next topic

Balder

Ovo je verovatno moja omiljena Rackhamova figura... Fantasticna poza, detalji i uopste kvalitet... uh :)
Eto, konacno je zavrsen, ali su slike ocajne... Sto zbog toga sto ja ne znam da slikam, sto zbog toga sto mi je ocajan aparat...
U gornjem uglu se nalazi slika glave bez blica da se stekne realnija slika o izgledu figure...



Komentari, hvala :)

Sandman

lepo izgleda Baldere ;)
deluje kao da je od kamena... oklop po telu ako se to tako zove ;)  :D

milanco

Super je :o :o. Sto se tice kvaliteta fotografije mislim da je u puitanju aparat, jer si ti lepo izabrao pozadinu. ;) probaj ne prirodnoim svetlu gde nije jako sunce ali i da nije velika hladovina :D izgledace mnogo impozantnije. Sve u svemu mnogo mi se svidja 8)
"...ako stanemo gubimo sve..."
http://savrsenobrijanje.com/forum/index.php - forum posvećen jedinom pravom brijanju

Balder

@Sandman: To je tehnika NMM, tj. Non-Metal Metallic o kojoj sam vec pisao negde na FORUMu :) radi se o tehnici koja se koristi u stripovima, tj. pomocu razlicitih nijansi sive, dobiti osecaj da se radi o metalnoj povrsini... Ja nisam bas najbolji u tome (kao sto se da primetiti :)), ali se popravljam... Cak sta vise, na ovoj figuri to izgleda sasvim lepo...
Inace, kod Fantasy figura, NMM je u velikom uzdizanju... (ne toliko u WarGaming-u, jer se veooooma dugo boji, a za WarGaming je potrebno sto pre imati armiju, nije vazno kako je obojeno :))

@milanco: Hvala... probacu sa boljim osvetljenjem... mozda napolju... tnx :)