1:72 J-22 ORAO aeropoxy

Previous topic - Next topic

Boki

Lepo napreduje. Super si uklopio kabinu.

Baldrick: Don't worry, my Lord, I followed DaVinci's instructions to the letter.
Blackadder: Even if you can't actually read.
Baldrick: That's right, but I have done a lot of Airfix models in my time.

dragan_mig31

nakon sto sam popravio kompresor,orao je dobio prajmer.sledece bice farbanje kamuflaze



Dada

To je to :) Sada kad stignu farbice, raspali po kamuflazi :)

PELE

Pozz

E, super sto si naprskao primer...............sada mozes da vidis gde su greske, ali ih srecom nema. ;)

Sad cekamo kamuflazu. Bice mrak maketa....... 8)

Sandman

namuchi se ti Draganche al ga dotera u vinklu :D

super izgleda.. chini mi se sa slika da nema greshaka... matirana linija na trbuhu je pretpostavljam samo "odsjaj" od gita... to ce se izgubiti nakon par slojeva boje i laka ;)

chekamo farbanje! :)

dragan_mig31

smesao sam boje od revell 379 i 39 i malo bele + revell 57 da bi dobio priblizno boje remontovanih orlovi posle 1992 godine...





Kerber

A bre Dragane, ti ces jos i da ga zavrsis uskoro, kao prvi sa ovog foruma (ako ne racunamo autora makete, G-dina Mikluseva)...
Sta ces sa stajnim trapovima? Cini mi se da je ipak tesko ovo za rezinske noge...da ne dobije rahitis... ;)
Probaj da ih izbusis uzduzno pa da ubacis celicnu zicu (od gitare), za crvrstinu.

Jos malo je ostalo. Napred !

dragan_mig31

Quote from: Kerber on 06-03-2009, 14:33:10
A bre Dragane, ti ces jos i da ga zavrsis uskoro, kao prvi sa ovog foruma (ako ne racunamo autora makete, G-dina Mikluseva)...
Sta ces sa stajnim trapovima? Cini mi se da je ipak tesko ovo za rezinske noge...da ne dobije rahitis... ;)
Probaj da ih izbusis uzduzno pa da ubacis celicnu zicu (od gitare), za crvrstinu.

Jos malo je ostalo. Napred !


hehehe,nadam se da cu ga uskoro zavrsiti.spremio sam 2 ag-65 maverika za farbanje ostaje jos da napravin one sine na koje stoje,moram da napravim i topovi od igle i jos poneka sitnica.stajni trap cu da iskoristim od jaguara(zdanje noge + tockovi) vec sam ga ofarbao ostaje jos da gume ofarbam i da napravim mali vedering.bice sve gotovo nadam se za nedelju do dve...

PELE

Pozz

'Odra ga covek samo tako, bravo! :o

Jedva cekam da vidim oznake. Samo polako, nemoj da zuris.

dragan_mig31

danas sam ofarbao svetlo plavu boju,dielektricne panele,crveni deo oko izduv i lakirao sa pronto...ostaje jos da napravim topove,da ofarbam mavercik rakete i da psotavim oznake i da uradim zavrsne radove....


Suhoj

Odlican je!
Bice ovo strava maketa!!!

dragan_mig31

za danas je dosta.ofarbao sam izduvnike,i postavio dekale(nisam mogao da izdrzim).dekale su lepo legli koristio sam mr.mark setter.ostaje jos malo da se doradi i ova maketa nadam se za koji dan bice u vitrini....



Goran A.

Cini mi se da je ona plava previse svetla ili je to od blica. Bice dobar orlic, petica za trud!

drazen

Sa velikim interesovanjem pratim ovaj topik.
Odličan do sada. Nema sumnje da će na kraju biti čista 10ka :)

PELE

Pozz

Samo cu reci..................BRAVO! :o