ИЦМ & Роден ЛаГГ-3 серија 1-4 1/48 & 1/72

Previous topic - Next topic

oddball

Ovaj još malo i gotov je. Ostalo je još samo da prelakiram spiner i elise a to će čekati mališu u '72jci. Trenutno ovaj veliki ponosno stoji na polici. Ovaj Galačenkov LaGG-3 pored toga što je prva maketa koju sam radio po istorijskim referencama ujedno je i prva koju sam radio u 1/48 razmeri.
"It's time to kick ass and chew bubble gum! And i'm all out of gum!"
- Duke Nukem

Ich been klugscheisser!

oddball

Бацк фром д дед! Велика пауза у макетарењу али није да се није радило. Велики је одавно завршен и поносно стоји на полици као мој првенац у 1/48, а сада је на ред да се овај мали приведе крају. Фарбан је бојама из саставнице коју је Роден дао, маскирање рађено блу таком, а кабина маскирана Тамијином самолепљивном траком која је свима нама веома драга. Дораде су Кајсеви на седишту од фолије и пробушени отвори на предњем делу крила који стоје уз труп авиона. Није лака макета за рад, реално могло је и боље. Али, нисам незадовољан резултатом. Прелакиран Пронтом беле боје са плавим чепом (онај за паркет), тачније неразређен прскан ербрашем. Хтео сам још синоћ да залепим декале али сам ипак то оставио за данас после посла.

Фотке:


Хоуп ју лајк ит!
поз
"It's time to kick ass and chew bubble gum! And i'm all out of gum!"
- Duke Nukem

Ich been klugscheisser!

oddball

"It's time to kick ass and chew bubble gum! And i'm all out of gum!"
- Duke Nukem

Ich been klugscheisser!