Kompresor u samogradnji

Previous topic - Next topic

Ziggy

Evo prepravio sam ovaj kompresor koji je izazivao strasnu buku i ugradio mu friziderski motor i sklopku PTA-12 i to ovako izgleda.Slike govore vise od reci tako da necu mnogo da pricam,ako nekog nesto zanima oko ovog,slobodno neka pita. Samo zelim da zahvalim svima sa ovog foruma koji su mi mnoooogooo pomogli oko ove prepravke raznim informacijama i savetima a posebno Vladanu  :cheers

Mercenaries never die, they just go to hell to regroup!

Vlad

Bravo, ziggy, majstore!!!  :super To je prava stvar, mislim da si ga odlicno odradio.

Bilo mi je zadovoljstvo da ti pomognem. Stalno pisem kako su i meni pomagali kad sam pravio svoj kompresor, pa valjda tome i sluze ovakvi forumi. Nadam se da ce te lepo sluziti. Ali nisi napisao kako si ti zadovoljan. Kazi nam koja je razlika izmedju onoga sto si imao i ovoga sto sada imas.

Dusko, mozda i promenim nick u Guru...  :hahaha

Ziggy

Ma koji crni majstor ;D,da nebi tebe i nekih drugih ljudi koji su mi pomagali,i dalje bi slusao buku motora originalnog kompresora :headbang.Sto se tice tog kako sam zadovoljan,pa nisam stigao jos da ga isprobam i max istestiram,to ce sacekati neke bolje dane kad se vratim iz Iraqa,kompresor sam zavrsio dok sam bio kuci na odmoru,tako da sam ga samo par puta upalio,napunio i ispraznio cisto da vidim jel sve u redu sto se tice tehnickih detalja,i naravno prede kao maca :super mislim da ce me posluziti do kraja zivota a posle mene ko zna,mozda mu se jos neko bude radovao  :hahaha.Sve je spremno za narednih 20-30 god maketarenja :cheers
Hvala jos jednom svima na nesebicnim savjetima i velikoj pomoci kako meni tako i drugima  :cheers
Mercenaries never die, they just go to hell to regroup!