Opet Tornado 1/144

Previous topic - Next topic

PELE

Uhhh, odlicni su! Jedva cekam da zavrsis!


Pozz

drakii

Ma chuti, uplashih se da beshe tornado, ja ga nagazi a ono moljac   :naughty, shalim se bre , malecko ali lepo, samo napred, imachesh barem dosta prostora za makete, i finansije su lakshe, ma pametan chovek, a ne ko ja..... :headbang

Miljan

Da nei spadne da sam stao...Peti ali ne i poslednji tornado nosi mornaricku shemu...Ovaj ce biti 45+39,nekada je bio u MFG2 sada je u JaBo 31...
Mislio sam da iskoristim boje po preporukama sa mnogih sajtova ali zbog uticaja razmere sam morao od toga da odustanem.Zatim sam probao po revellu da uradim boje i naravno posle nezaobilaznog meshanja boja, nijanse nisu ispadale onakve kakve bi trebalo biti.Ovda sam po licnom osecaju i uz pomoc malo Revellovog predloga i malo i predloga za NAVY shemu sa neta meshao boje i dosao do zeljenih nijansi ali sam pritom i zapisao odnos boja koje cu naravno da podelim
Za zelenu sam koristio 6*Rev45+1*Rev65+1*Rev05
za sivu:(umesto originalne ponudjene Rev 77) 9*Rev47+1*Rev77
i za ovu najtamniju neka crno-plavo-siva sam iskoristio revelov predlog 19*Rev78+1*Rev56






Zamolio bih moderatore da moje teme o Tornadu u 1/144 spoje u jednu ovde u Projekti u radi i u zavrshene makete gde bi ostavljao ubuduce slike o ovom projektu...da ne bi non sto otvarao teme...HVALA

PELE

Predlazem da ime u tvom profile-u"Miljan" promenis u "Dr. Tornado".... >:D ;D

Shala naravno, odlicno pravis ovaj Tornado, kao i sve ostale do sada naravno...

Ako smem da primetim, imas malu rupu gde se usisnik spaja sa trupom. Popravi to, izgledace lepse.



Pozzz...

Miljan

Heh smes da primetis.Taj spoj je shirine jednog panela na 72ci,ipak je ovo 144...izmenju trupai usisnika je predvidjen ovaj drugi razmak ako na to mislish ???

Nemsy_29

Lep Tornado...jos lepsa razmera  D:)