Opet Tornado 1/144

Previous topic - Next topic

Miljan

Ovog puta pravim ECR iz JaBo32.



Miljan

U medjuvremenu sam resio da bude 46+54 dosta sveze izgleda a i imam kombinaciju brojeva za njega u 144.
Dovde sam trenutno stigao.sutra ide donja bojica i susenje.Sve ostalo je spremno za montazu.


Miljan

E danas je zavrsio u musculo >:D kada sam radio drugi sloj boja se nekako podigla od podloge kao da se nije dobro zalepila.Interesantno saznanje za mene je da musculo ne skida akril.

Miljan

P.S.tek sam sad primetio da mi datum na slikama nije tacan :-[

Miljan

Pozdrav nastavak price o Tornadima u 1/144.Trenutno su u izradi kabine,revell za set ECRa nije dao dekale za intrument tablu pa sam morao da ucrtavam sto se vidi na slici(kabina izlivena u sivoj boji)...Ostaje mi da ih jos nabavljam pa da napravimo tu eskadrilu...inace od ova tri jedan ce imati staru mornaricku shemu...jos uvek sa takvom shemom leti u sklopu JaBo31 koja bi uskoro trebala da dobije EF-2000.Inahe sve ove Tornado avioncice pravim prema stanju iz 2008...



Miljan

#5
Ovde se stiglo, oba ECR su dobila shemu i dekale i osalo je jos paneli i lakiranj da se odrade,dok je ovaj IDS(zeleni) morao u pronto zbog promasaja sheme...za sada toliko






misa

Tornado nije moj omiljeni avion (blago rečeno), ali ovi tvoji izgledaju odlično. Samo napred!

UrbanKnight

Sitnoooooooooooo....  ;)

Zanimljivo avionche, hoces li da ih uprljas?

dragan_mig31

auuu zakon.svaka cast oboje izgledaju vece nego sto ustvari su :)

Miljan

Mozda malo po repu,necu previshe da se opterecujem prljanjem jer su za moju dushu...

divvac

lepo,lepo!!!  ;D nisam ljubitelj zapada njihovih aviona i vojne tehnike,pogotovo posle '99 ali ovo je bas do dzaja!
nego,moze li mi neko reci gde imaju revellovi 1/144?? U bgd-u?
nasao sam neke airfixove 1/100 u golsvortijevoj.... ali su 900din!  D:)
bas me zanima gde imaju da se kupe makete 1/144,1/100 i te manje razmere...
moja Prva turska

Miljan

Za 1/144 razmeru pogledaju DEXY CO prodavnice.Imas u Sava Centru valjda ,to ce bolje neko iz BGDa da ti kaze...

Dada

Superiska su malci. ECR pogotovo!
Nego Miki, nazuj te carapice... Kazu da su jos uvek patosi hladni :P :P :)

Miljan

hehsamo sam cekao da neko primeti...zalutalo... :headbang

Hawkeye

Dobri su ti ovi 'klinci'  :super  :bravo !

'Уживај младићу за младости своје!'