Nis 1.11.2009. nedelja

Previous topic - Next topic

PELE

Pridruzujem se cestitkama!

Takmicenje je bilo stvarno odlicno!  :cheers


Pozz

Sandman

Bilo nam je zadovoljstvo da prisustvujemo josh jednom takmichenju u Nishu.

Iako na novoj lokaciji, pokazali ste da i dalje pravite jako kvalitetno takmichenje, u shta smo se svi uverili danas! ;)

Sam prostor je po mom mishljenju mnoooogo bolji od Doma vojske - lepse uredjen, dovoljno veliki za ovih 200-inak maketa koliko je chini mi se bilo prijavljeno, osvetljenje + dnevna svetlost su davali zaista dobre uslove za razgledanje i fotografisanje maketa, a video bim i muzika u pozadini tokom celog dana takmichenja bili su pun pogodak!

Videli smo zaista dosta lepih maketa, kolege iz Bugarske su nas "zatrpale" svojim standardno dobrim radovima :D (hvala im veliko na tome - zaista su doprineli kvalitetu i kvantitetu takmichenja), a bilo je lepo videti i uzivo neke makete koje smo vidjali na forumu vec... neke od njih sam tek sada imao prilike da vidim uzivo, tako da je ovo bio lep povod da ih malo detaljnije pogledam :)

Berza je bila bogata sa asortimanom robe iz M-Hobby i Lavirint radnje, verujem da je svako nashao po neshto shto ga je zanimalo...

Sve u svemu josh jedno kvalitetno takmichenje kod nas je za nama, a nadam se da ce se nastaviti ovim trendom i ubuduce ;)

Pozdrav za nashe domacine ovog vikenda, i sve chestitke za uspeshnu organizaciju!
(shto Gusha danas reche) SrDZan :D  :naughty

Profa

#17
Današnji dan je bio stvarno uživanjac - prvi put u Nišu, i od sad se ne propušta! :D
Da ne nabrajam, sve je bilo genijalno - od društva, preko odlične konkurencije do klope i pogleda na niške prirodne lepote! ;D
Sve u svemu, hvala još jednom za predivno provedeno vreme, i vidimo se uskoro sa naše strane Save i Dunava :cheers
Bogu fala što sam Lala! :)

airbamby

Odlicna organizacija i jako prijatna atmosfera u Nisu.
Bravo organizatori. Od mene sve same pohvale.
Hvala Vam na predivnom skupu.
http://www.oluj.org/ - Maketarski klub Oluj

Kerber

Hvala svima koji su danas bili na takmicenju u Nisu, vidim da su se lepo proveli, a hvala i Bogu sto nam je dao lepo vreme, iako 'ladno, pa su svi koji su putovali kolima i busevima lepo i srecno stigli i ovde a i svojim kucama. Momcha , Milanko i Boki su povukli iz sve snage i to se i videlo, mislim da je ovo bilo najekspeditivnije s' nase strane do sada. I pocelo je i zavrsilo se u zakazano vreme.
Eh, da, da ne zaboravim MK ekipu, koja nam je i fizicki pomogla da se organizuje prostor (Srki, Lanmi, Profa, Dar-Mar, Joca, Draki, Milten, gore napomenuti, Gusha i ostali).
Jos jednom hvala gostima maketarima i svima koji su bili ovde, a nadam se da ce iduci put biti jos bolje.
Cestitam i dobitnicima priznanja i medalja.

Pozz svima,

Bane

sezan

#20
Atmosfera odlicna,makete na nivou,raspolozenje,zezanje i eto kvalitetno provedenog dana!Milance ce da postavi one kvalitetne a ja obih par amaterski(diletantskih bre):



pozdrav bre
"Smart you must be... Try not. Do or Do not... There is no try"-YODA

stefa

Bilo je fenomenalno kao i svake godine! Svaka cast organizaciji!  ;D

PS: prostor je mnogo bolji od doma vojske.  :D

airbamby

Evo jos par fotki dok ne stignu one bolje













http://www.oluj.org/ - Maketarski klub Oluj

mutayu

Il-18 i DC-6 (a i drug bugarski civili) su многу хубави! ;D

Milan18111

#24
Nislije se pokazale kao veliki domacini.Svaka cast.



ikarus214

Iako tek pocinjem sa maketarstvom,mucim se kukavac sinji,sa ovom G-4 haubom,itd,zelim da kazem samo,da pored neprisustvovanja ovom skupu(a toliko sam zeleo,u rodnom mi gradu,na 10 min od mene,ali sprecen jbg..),osecam veliku kolicinu lokalpatriotizma,i da mi je drago sto je moj grad organizovao ovako nesto,na ovakav nacin,i da cujem samo reci hvale!Da se i za Nis malo cuje!Da ne davim vise sa lokalpatriotizmom,nadam se da cu se i ja prikljuciti sledece godine ekipi,sa nekim modelima!Sliek su sjajne,a kako vidim i shvatam,konkurencija ljuta!Fenomenalno!Pozdrav iz Nisa!  :super

LukaBK

Takmicenje je bilo extra,konkurencija jaka,i druzenje extra. :cheers...

Goran A.

@ Ikarus
E, za Nis se davno culo! Jedared sam se tamo bas lepo proveo a i neko je preporucio pljeske "Kod Jocu i Nenu". Stvarno mi je zao sto nisam bio na takmicenju.

Razorclaw

Mani "Jocu i Nenu" odavno su se izjalovili. Sledeci put trazhi kafanu "Orac", tamo prave odlichne kafanske pljeske, a jagnjece pechenje je da puknesh od prejedanja (samo im je i cen shodna kvalitetu).