Drugi Novogodišnji Lavirint kup 13.12.2009

Previous topic - Next topic

divvac

Quote from: airbamby on 08-11-2009, 13:10:50
Lokacija muzeja...
http://www.muzejrv.mod.gov.rs/pages_files/lokacija_files/lokacija.html

Muzej JRV nalazi se na aerodromu ,,Nikola Tesla" Beograd, 1,5 km udaljen od autoputa Beograd – Šid.
Do Muzeja JRV može se doći i lokalnim putem Beograd – Surčin, odakle se, u dužini od 3,5 kilometara odvaja putni pravac za aerodrom. Ovom saobraćajnicom saobraća autobus GSP na liniji 72, sa polaznom stanicom ,,Zeleni Venac" i sa zadnjom stanicom kod pristanišne zgrade aerodroma ,,Nikola Tesla" Beograd.


da li to znaci da je najbolje za nas koji dolazimo busom da uzmemo 72 i izadjemo na poslednjoj stanici? i onda pesaka do muzeja?
moja Prva turska

oddball

Da, autobus staje na odlaznom teminalu (tj. gore) i odatle imate 2 min pesice do muzeja. U povratku u autobus ulazite na istom mestu gde ste izasli. Obratite paznju jer mislim da ni autobusima nije dozvoljeno zadrzavanje ispred zgrade aerodrome.
"It's time to kick ass and chew bubble gum! And i'm all out of gum!"
- Duke Nukem

Ich been klugscheisser!

deda

Da li se zna ko ce biti prisutan na buvljak delu izlozbe?

jota

Аутобус 72 иде на сваких пола сата http://www.gspbeograd.com/linija.asp?id=72 - ред вожње.

ПС Другари организатори, треба ли вам помоћ?

pekar

#19
Sednes u taxi kaži vozaču " PRAVAC AERODROM" I eto rešenja!I zaboravih : platiš 900,oo din!
IL-76

airbamby

Quote from: Brodski mali on 08-11-2009, 16:34:14
ПС Другари организатори, треба ли вам помоћ?

Hvala Tanja, sve je vec spremljeno i obezbedjeno, cekamo samo da muzej da zeleno svetlo za sredjivanje prostorije (sto ce biti dan dva pre takmicenja)

Sto se Buvljaka tice, objavicemo sve kada dobijemo potvrde.
http://www.oluj.org/ - Maketarski klub Oluj

Goran A.

Kako ce stajati stvari sa takmicenjem u slucaju da epidemija bude proglasena? Ovo ipak spada u javno okupljanje pa pretpostavljam da bi gostoprimstvo moglo da bude otkazano. Ima li informacija o ovom pitanju?

tenk

www.oluj.org
"May God have mercy upon my enemies, because I won't."

gasha

Ma na kog maketara ide grip. Imamo toliko razredjivaca i farbe u krvi da ce da crkne na dodir sa nama.
Salu na stranu. Za sada se sve odvija normalno. Nijedan skup nije zabranjen, prema tome  idemo po planu. Ako se tako nesto i desi, nacice se drugi termin.

voja

Ako bude zabrane onda je okupljanje u ilegali, u katakombama.

.

aca

Moze li umesto u katakombama da se sastajemo u podrumu muzeja,voleo bi da vidim g-50 i fw-190 pa nek dobijem i vakcinu protiv stocnog gripa.

oddball

to sam i ja upravo hteo da predlozim, bolje dole, ovo gore smo sve videli po vise puta  ;D
"It's time to kick ass and chew bubble gum! And i'm all out of gum!"
- Duke Nukem

Ich been klugscheisser!

Cicak1973

Nadam se da ce na novogodisnjem kupu biti zanimljivih maketa sto do sada nismo videli.
Voleo bih i da devojke ucestvuju na tom kupu i da izloze svoje misljenje o maketama.

divvac

ljudi,neljudi,maketari i kutijasi!!! :D
da zlo ne cuje,ali kao sto ste verovatno culi proglasena je epidemije svinjskog gripa,a po nekim pravilima trebala bi da budu zabranjena okupljanja ???
znam da kafici i klubovi trenutno nece raditi....
moja Prva turska

voja

Zabrana okupljanja je ostavljena lokalnim upravama da odluce u zavisnosti od situacije na terenu. Isto vazi i za vrtice, skole, . . .
Hmm, po logici zabrene ikupljanja gradjanja bi onda mogla i da vazi i za autobuse, vozove, avione, . . . i tamo su gradjani na okupu  :D

.