Drugi Novogodišnji Lavirint kup 13.12.2009

Previous topic - Next topic

airbamby

#30
Kako sada stvari stoje takmicenje se odrzava ako se nesto promeni bice na vreme objavljeno...

Sto se berze tice za sada su svoje ucesce potvrdili:


-Lavirint
-M-Hobby
-Madjar sa Rezinskim figurama i setovima
-Tihomir Likso tj L&M


http://www.oluj.org/ - Maketarski klub Oluj

ubermagog

lepo je rečeno:
"naredba ministra za proglašenje epidemije između ostalog podrazumeva vanredni epidemiološki nadzor, zabranu okupljanja na javnim mestima, uključujući škole i predškolske ustanove u celoj državi ili u delovima zemlje, ali po proceni nadležnih zdravstvenih ustanova"

Stvar je u tome što po zakonu ništa se od gore navedenih akcija ne može primenjivati ukoliko se zvanično ne proglasi epidemija!
Sad kad je proglašena postoji zakonska mogućnost da se eventualno po potrebi zatvori neka škola ili ustanova bilo gde u Srbiji.

Inače ovaj grip se prvenstveno prenosi dodirom, pa ne bi bilo loše da tamo sudije nose rukavice kad ocenjuju  :naughty

gasha

Molim Vas da raspravu oko epidemije zavrsimo na ovom topiku. Ako bude nekih zabrana objavicemo, za sada sve ide svojim tokom. Molim vas da se o tome ovde vise ne razglaba.

pekar

IL-76

dragos

Ko je taj cika Madjar sa rezinom i sta obicno prodaje?

sezan

"Covek od rezina" ,kazu, ima sta ti dusa hoce ,samo parinje da se spreme!
"Smart you must be... Try not. Do or Do not... There is no try"-YODA

voja

"Covek od rezina" ima svega i svacega. Figure, delovi za aeroplane, tenkove, . . . u 1/72, 1/48, 1/32. 1/35, . . . Sve kopije poznatih svetskih proizvodjaca po mnogo jeftinijim cenama.

ALI, treba paziti pri kupovini. OBAVEZNO otvoriti svaku kesicu sa delovima i pregledati da li su svi delovi prisutni.
Jedne godine od njega sam uzeo 7 figura templara i tako toga od 52mm. Kada sam dosao kuci samo 4 figure su bile kompletne.
Kod ostalih figura jedna ruka je bila iz nekog sasvim drugog seta, kod druge imao sam tri leve noge ali ne i barem jednu desnu, kod trece glava je bila od nekog sasvim desetog viteza, . . .
Moja greska, nisam pregledao sve delove prilikom kupovine. Nije covek kriv, sve mu je u rinfuzi i ko zna sta jos radi prilikom pakovanja pa mu popusti koncentracija.

.

tenk

obavezno pregledati sadrzaj kesice,moze vam se desiti da kupite figuru i pride dobijete sediste za mig 29 u 48-ci!
www.oluj.org
"May God have mercy upon my enemies, because I won't."

medico

slazem se definitivno oprezno sa madjarskim kopijama ! kupio sam vojnika u 1-35 koju kleci i drzu pusku preko butina a u pakovanju sam dobio mitraljez sa shakama u poziciji kao za pucanje  ???

tripko

Takodje savetujem da pregledate dobro sadrzaj kesice i da su svi delovi tu i kako su odliveni tj da nemaju
neke vece nedostatke. Ja sam tako dobio figuru bez desne ruke.

Bine Logar

Pozdravljeni prijatelji.

SVM
(Slovenija) čemo doči 99,99% na Drugi Novogodišnji Lavrint kup.


Profa

Quote from: Bine Logar on 23-11-2009, 14:50:36
SVM (Slovenija) čemo doči 99,99% na Drugi Novogodišnji Lavrint kup.

Pozdravljen,  Bine! Lepo je tole videt :D Čim več tim boljš je ;D Ostalo na ZS. LP!
Bogu fala što sam Lala! :)

lord sir giga

Ima  li Janos platnena krila za 1/72 Harikena Mk 1 i obe elise?
Odnosno dali je neko video

tenk

Quote from: Bine Logar on 23-11-2009, 14:50:36
Pozdravljeni prijatelji.

SVM
(Slovenija) čemo doči 99,99% na Drugi Novogodišnji Lavrint kup.


dobro nam dosli!nadamo se da cete svojim prisustvom i maketama  uvelicati dogadjaj!
www.oluj.org
"May God have mercy upon my enemies, because I won't."

Sandman

U dogovoru sa organizatorom NG Kupa, pozivam uchesnike MK kampanja da kao i proshle godine, donesu ako zele, svoje makete iz aktuelnih i ranije zavrshenih kampanja, kao doprinos izlozbenom delu!

Ako imate i koju maketu u radu, i voljni ste da je uzivo prikazete u izlozbenom delu, slobodno je ponesite....