From JRV to the ViPVO VS

Previous topic - Next topic

Nemsy_29

Sejber nece biti JRV tako da sam ga obrisao iz kampanje.U planu je da kupim drugi(kad skupim kinte) pa ako bude vremena stavljam ga u kampanju.Boeing 727 je delimicno zagitovan(samo donji prelaz nije) i bice gotov nadam se do kraja januara.Od orla sam odustao jer nisam spreman da se jos uvek bakcem sa rezinom.MiG-21pfm ce biti posle 727.A na moj (ne)rad utice mnogo skola i trenutno formiranje benda(od kog izgleda nista nece biti  :P).Sad za dalje projekte cemo videti  ;D

PELE

Moj Sabre takodje nece biti JRV, jer je maketa ocajna!

Ima jako mnogo posla, a takav krs od makete ne zasluzuje da nosi domace oznake.

Jedino da pocnem F-84 JRV, ali MiG-onja 21 je vec u radu... (da stavim njega u kampanju?)

Nemam ni toliko vremena, a i alata, pre svega mi treba AB jer ovaj na izdisaju i dosta stvari bez kojih ne mogu da radim.

lord sir giga

E onda ja stavljam dekale na Harvarda, pa makar neradio nista sto godina.

Dada

Hajde ucesnici sadasnji i buduci... Recite da li ima ista od ove kampanje ili da je zatvaramo polako ako niko ne zeli da radi?!

PELE

Ok posto vidim da niko nista ne radi, ja cu sada da prestanem sa radom na svim drugim projektima i zavrsim Sabre-a. Bice ili srebrni ili maskirni, zavisi.

Slike veceras.


Pozz

oddball

Međede, ja obećao i održaću obećanje.Samo još da se konsolidujem sa vremenom zbog faxa i posla,i ulećem klizeći u kampanju! a tanderdžetom u 1/72
"It's time to kick ass and chew bubble gum! And i'm all out of gum!"
- Duke Nukem

Ich been klugscheisser!

Sneni

Narode, radi li se šta u okviru ove kampanje??? Koliko vidim, imamo 3 (4?) završene makete, ostalo je još preko mjesec dana do kraja ali u zadnjih mjesec dana nikakvog napretka nema...  0:) Hoće li biti još koja gotova do kraja kampanje?
To Know, To Will, To Dare and To Keep Silent
http://www.facebook.com/MaketarskiKlubKastelBanjaluka

lord sir giga

Sta se ti mesas kad si zavrsio ;D, ma evo lepog vremena, nego poceli radovi oko kuce (orezivanje voca priprema za setvu i drugo), cim nadjem vremena farbam kabinu fotke pa ako valja ide lak pa dekali pa lak i zavrsne slike i gotovo.

Nemsy_29

Trenutno sam bez foto-aparata.A i valjda cu isterati B727-200 do kraja kampanje. A i nekim svojim "projektima u radu" nisam bio zadovoljan tako da nisam kacio slike u kampanju(bice samo u zavrsenim maketama).

Dada

Znaci nema vise ucesnika u kampanji?!
Da zatvaramo feshtu?

lord sir giga

Ma jok bre kakvo zatvaranje, cek da ja ovih dana zavrsim, a i neka je nek ostane do stvarnog kraja.
Ne trazi leba i vode, pa neka je.