A6-A Intruder Fujimi 1/48

Previous topic - Next topic

vlajko&marko

Mali nastavak radova na Intruderu
Ponovo sam postavio instalacije u kutijama stajnog trapa ,i odradio unutrasnjost vazdusnis kocnica  i vazdusne kocnice









Pozdrav  :cheers

vlajko&marko

mala dopuna posta od juce
resio sam da ga farbam cetkicom (nemogu da cekam da nabavim kompresor) boju sam razredio odprilike 50:50 i ovako izgleda posle druge ruke.Nadam se da ce posle trece ruke biti kako treba


pozdrav


Reaper

ne vidim bas dobro na slikama, ali...zar si prijelaz bijela/siva radio prostorucno? tu zaljepi traku da dobijes ostar prijelaz, a ne ovako valovito, kako djeluje na slici.... mozda je samo do slikanja.... inace, super napreduje....

vlajko&marko

Nastavak radova
Uradjena HU129 u dve ruke i crna ,takodje sredjeni rezervoari tri ruke bele i jedna ruka pronta .
canopi takodje sredjen,nije moglo bole







pozdrav :cheers

Tomcat

Iz koje jedinice ce biti INTRUDER?
Once upon a time, when men were men, and you could tell a Tomcat guy by the size of his forearms; before LANTIRN, big motors and bombs...

vlajko&marko

Nadam se da ce da bude iz VA-85 sa USS Kitty Hawk
ako dekali izdrze posto su malko ispucali

Kerber

za decale - probaj da ih predjes  gloss lakom, uljanim po mogucstvu...pomaze (bar meni, dok nisam kupio ono sredstvo za "popravku decala" -Microscale ).

A za ivice - koristi traku za maskiranje i cetkom (posto tako radis) idi preko trake ka plastici...
Za sada deluje prilicno dobro, jedino mu se ivice na krilima i usisu malo talasaju, pa zato ovaj savet.

vlajko&marko

Pozdrav
Posle dosta peripetija sa ovom maketom stigo sam do decala.
Intruder je u jednom trenutku zavrsio u Mr Muscle.Doslo je i do promene u vezi oznaka sada je iz VA-35 sa Enterprise
Evo kako izgleda sada



oddball

ako te zanima moje misljenje - ovi dekali su lepsi. za sada ti ide dobro.
"It's time to kick ass and chew bubble gum! And i'm all out of gum!"
- Duke Nukem

Ich been klugscheisser!

Mikoyan29

koliko ja vidim ovo ide pravim tokom...samo napred pa da vidimo nove slike  :mjetal
MK "Oluj"

komoras

si koristio nesto od hemije za dekale?
ScarfaceOne

★★★★★
★★★★★


komoras @ instagram
komoras @ scalemates

vlajko&marko


Quote from: komoras on 01-05-2010, 13:27:52
si koristio nesto od hemije za dekale?
Koristio sam jedino decal fix za pozicioniraje decala
:cheers

vlajko&marko

Koooonacno posle duzeg vremena nesto sam uradio na ovoj maketi
postavio je na svoje noge :zvizduc






:cheers