12. Novosadski Ikar

Previous topic - Next topic

Balder

:lol:
Poenta je da je sve vreme trebalo da se odrzava u zgradi Sajma, ali zbog nekog obnavljanja je to otkazano u poslednjem trenutku, i onda je dogovoreno sa Gradjevinskom skolom, ali je Sajam ipak prihvatio, i sutra treba da se potpise to... Znaci, najverovatnije u zgradi sajma... Ovo inace pricam za Uprising i Zlatni Perun, ali koliko sam ja shvatio, Novosadski Ikar ide zajedno sa ovim :)

Gusha

Ne sekirajte se, bice sigurno, ljudi se bore da ga organizuju ali bce sve ok!

Sandman

evo zvanichne potvrde da se Ikar ipak odrzava na Novosadskom Sajmu....

http://yasig.proboards106.com/index.cgi?action=display&board=ikar&thread=1174247572&page=1

mali nesporazum usled grupnog organizovanja maketarskog i wargaming takmichenja ali ipak je sve sigurno ;)

hvala organizatorima shto se trude da ipak sve dovedu u red.... ;)

vidimo se ondak za 7 dana na NS sajmu na Ikaru ;)

Balder

Hm... Mi jos nismo dobili potvrdu :P
Evo i zvanicnog sajta:

http://www.valhala.org.yu/DaniFantazije/Srpski/dani_fantazije.htm

Kerber

Da, malopre sam nasao na YASIGU da je ipak na sajmu, a to je koliko se secam, blizu od te skole gde je bilo alternativno mesto Ikara, tako, da cemo se vrlo brzo snaci...

Makete u kutije, put pd noge pa....u Novi Sad....
Malko mi je jedino krivo sto necemo moci da ostanemo malkice duze, ali....posao je posao, da ne citiram nesto...nema smisla.
Pozz svima koji idu, pa da se lepo druzimo tamo  !

Balder

Nama nikako da stigne i konacna potvrda da je u zgradi Sajma... moguce je da je na YASIGu okacena jos uvek ona jaka pretpostavka :)

Balder

Sta fali figurasima ;)

Sto se tice mesta odrzavanja, znajte da ce biti odrzano na istom mestu ako mesto to bude dozvoljavalo... U pocetku je bio siguran sajam, posle toga je doslo do komplikacija zbog obnavljanja zgrade (ja mislim), pa je bila Skola (ZA SVE, NE SAMO ZA MAKETARE!!!) i na kraju je izgleda ipak sajam, iako mi jos nismo dobili zvanicnu potvrdu... Ali bi trebalo da je tako...

Morgy

Uh još ne znam hoću li moći ići,ako budem išao za Sombor postoji mogućnost da dođem sa Gajićem iz Sombora, al kako sam čuo od devojke najverovatnije on neće doći.Ipak pokušaću da se snađem za NS jel sam se malo istroškario ( za mardera 3 u 1/35, DO 217 u 72, i mig 31 u 72) al pokušaću makar išao vozom.
                                            Poz Dejan

Hartmann

Lep provod sutra svima koji idu na takmicenje u NS!
Krivo mi je sto ne mogu i ja :'(
Bladi daleko!
''Ljudi, imamo samo jedan cilj, a to su dve stvari: red, rad i disciplina!"

tripko

Goksi zar nemozes neko da te poveze  ???

Hartmann

Quote from: tripko on 30-03-2007, 18:33:09
Goksi zar nemozes neko da te poveze  ???
Pa njema niko, svi su vec puni  :(, a i stekovao bi se za Moson. Znam frishke vesti da je i Mishko odustao da ide.
''Ljudi, imamo samo jedan cilj, a to su dve stvari: red, rad i disciplina!"

medico

Quote from: hartmann on 30-03-2007, 18:43:35
Quote from: tripko on 30-03-2007, 18:33:09
Goksi zar nemozes neko da te poveze  ???
Pa njema niko, svi su vec puni  :(, a i stekovao bi se za Moson. Znam frishke vesti da je i Mishko odustao da ide.

za NS ili Moson ?

Morgy

Jbg ni ja nisam uspeo da odradim prevoz (matorom treba auto) >:(   Pa šta da kažem lepo se provedite sutra..... :'( :'( :'(

Aki

ni ja nazalost necu moci da idem :'(
lep provod,i puno uspeha vam zelim

Dada

sada cu morati da citiram @kija... C R A P  >:( >:( >:( !!!!!!!!!
Ne mogu da stignem da skoknem do Novoga Saaaaaaaada...
Iako imam bus na svakih pola sata na zalost ne mogu...
Pa sta da kazem... SRECNO I LEPO SE PROVEDITE ;D ;D ;D i DA VIDIMO MNOGO NAGRADA U RUKAMA CLANOVA MAKETARSKOG KUTKA... ::) U ZDAVLJE ;)