Roden 1/72 Zeppelin Staaken R.VI by Paja Jovanovic

Previous topic - Next topic

Goran A.

Fotografisi starije caletove radove onako kako stvarno zasluzuju. Mnogi ne znaju za njegov rad a trebalo bi i ima se sta videti. Pozdravljam tebe i caleta!

Profa

Tvoj ćale je moj idol! :super
U prav u je Goran, daj i neke druge njegove radove.
Što se sajli tiče, sviđa mi rad, mada ja ne volim da buškam krila, imam svoju tehniku...
Bogu fala što sam Lala! :)

divvac

ne postoje reci koje mogu da opisu kako lozenge izgledaju.....prosto ne postoje....
a za rad sa sajlama tek nemam reci..... umetnost! ovo vise nije hobi!
moja Prva turska

menestenasli

uuu koliki je to avion bio!!!
Izgleda super, kao i albatros
:super

Terorista

Quote from: AG02 on 28-05-2011, 20:46:19
Fotografisi starije caletove radove onako kako stvarno zasluzuju. Mnogi ne znaju za njegov rad a trebalo bi i ima se sta videti. Pozdravljam tebe i caleta!


uffffff    banovali bi me  :)     salim se za to bi trebao da uzmem godisnji odmor od jedno metar dana da isfotogravisem i okacim :S   :)))) bice bice, postepeno  ;)

Terorista

Quote from: divvac on 28-05-2011, 21:39:27
ne postoje reci koje mogu da opisu kako lozenge izgledaju.....prosto ne postoje....
a za rad sa sajlama tek nemam reci..... umetnost! ovo vise nije hobi!


to mu i ja brate kazem.... zato ce ta maketa videti samo jedno takmicenje i to cu gledati da bude neki novogodisnji kup :)

Terorista

Vec sutra ce biti jos slika posto on to radi nekim tempom vanzemaljske prirode :S pa jedva stizem i ovo da uhvatim da bi vama izgledalo realnije................  :)

Slobo

E kad bi moj ćale pokazivao bar trunku interesovanja za maketarstvo, ovako mi stalno zvoca kako se igram  :headbang Ti bar uživaš..

Terorista

#23
Ljudi uspeo sam da uhvatim caleta u radu i da uslikam par detalja pre nego sto delove vrati u vitrinu...  :violin







...da pitao sam ga da li se drogira i on mi je odgovorio:  ...   ,, u jednu ruku da a u jednu ruku ne...''   i isplezio mi se  :cry

ubermagog

Uf, koliko dlaka po toj gondoli  :D

Biće sjajan taj Kraken na kraju  :)

gasha


Terorista

Quote from: Airsuba on 22-07-2011, 23:24:42
Uf, koliko dlaka po toj gondoli  :D


:))) imao je jedan mali peh    ...umrsile su mu se kada je upalio ventilator :S 

milogor_strashni

jao, pa sta radi ovaj covek... aiiiiiiiiiiiiiiiiiiiiiiii... rspct

Pozdrav,
Milan

Terorista

Quote from: milogor_strashni on 23-07-2011, 16:52:43
jao, pa sta radi ovaj covek... aiiiiiiiiiiiiiiiiiiiiiiii... rspct

Pozdrav,
Milan

Poz i tebi, skoro sam ga i ja to pitao ali nema odgovora... ma nema taj cistu savest  :super

ubermagog

Quote from: Terorista on 23-07-2011, 16:44:04
Quote from: Airsuba on 22-07-2011, 23:24:42
Uf, koliko dlaka po toj gondoli  :D


:))) imao je jedan mali peh    ...umrsile su mu se kada je upalio ventilator :S 

mogu samo da mislim kakav je to bio užas... baš su mu sajle fine i tanke!