Su-17m2 Mastercraft 1:72

Previous topic - Next topic

dragan_mig31

Zdravo.Ovo radim u zadnje vreme.Samo polako i opusteno.Necu da zurim vise dok radim.Za sad ovo sam uspeo da napravim.Samogradnja kao i obicno.Maketa skoro i da nema nista.




Hawkeye

Dragane,ako se ne varam to je plava boja kojom si ofarbao kokpit,da li si i ti video da se kod ruskih aviona tom bojom farba kabina i unutrasnji prostor?

'Уживај младићу за младости своје!'

dragan_mig31

Quote from: Hawkeye on 31-10-2010, 19:03:16
Dragane,ako se ne varam to je plava boja kojom si ofarbao kokpit,da li si i ti video da se kod ruskih aviona tom bojom farba kabina i unutrasnji prostor?

ovo je neka plavo siva.Mozda je trabal da bude malo svetlija ali bice zatvoreni kokpit.Video sam ovo u neke knjige,fotografije i slicno.

Hawkeye

I ja sam video da bas takvom bojom rusi farbaju unutrasnjost nekih svojih aviona,a svi mi ovde pricaju drugacije?!

'Уживај младићу за младости своје!'

sezan

Pratim razvoj!Lep pocetak!  :pilot
"Smart you must be... Try not. Do or Do not... There is no try"-YODA

bungynik

#5
Dragan je potpuno u pravu. Mrzi me da uploadujem fotografije Su-17, pa evo ove Su-22. Nisu svi ruski avioni tirkizno zeleni u unutrasnjosti. Po nekim informacijama na mlaznim avionima je korisceno 7 razlicitih boja za kabine aviona i trnutno ocekujem da dobijem informacije o njima.


sezan

Ima bar po dve nijabse sive ,plavo-sive i famozna zelena ..koliko sam video i iscackao..Tako da moze da se @pusti ruka@ svakako...!
"Smart you must be... Try not. Do or Do not... There is no try"-YODA

dragan_mig31

tacno.Rusi imaju minimum 7-10 nijanse u koje su farbani njihovi kokpiti u mlazne avijacije.Ovo sto sam ja koristio je neka MM flanker boja koja naravno za flankere ne odgovara ali ako dodas kap dve bele boje odlicno izgleda na ostale suhoje.

PELE

Jako lepo, jedva cekam nove fotke!  :cheers


Pozz

dragan_mig31

Mali update.Maketa je uzas.Spoj kod nosa je tako los da sam morao da koristim plastiku i super lepka.sad ovako izgleda nakon 2 sati smirglanja.



slavco 83

Ajde mozes ti to........sta je ovo za  :zvizductebe.....

dragan_mig31

Suhoj malo po malo dobija svoj izgled.Za sad svaki spoj je tretiran superlepkom uemsto kit.Ovo mi je bolje jer je povrsina tvrdja i lakse se urezuju panele.Urezao sam nesto nitne ali jos ostaje puno toga sto moram da doradim.



vlajko&marko

Uh bas ima mnogo gitovanja,ali nesumljam u krajnji rezultat
:cheers


oddball

znas sta mi je upravo palo na pamet?!!? da detalje u kutijama stajnog trapa urezes, a sajle i hidrauliku postavis sa zicama? probacu ja to na onom sto ja imam. za sada tvoj suhoj ide dobro.
"It's time to kick ass and chew bubble gum! And i'm all out of gum!"
- Duke Nukem

Ich been klugscheisser!