III Novogodišnji kup

Previous topic - Next topic

dusko

Sve pohvale i  od mene brat i ja smo proveli zaista lep dan,vreme je proletelo upoznali smo dosta ljudi (zaao mi je sto nisam stigao da upoznam i druge kolege)sve u svemu super organizacija nagrade .....i eto sve je kao u onoj narodnoj prici "Ko ne dodje kajace se ko dodje kajace se sto jos nije ostao". :cheers

EMIL

Konacno sam i ja stigao da posetim neko takmicenje! Zaista je bilo prelepo, obradovalo me to sto sam video dosta sjajnih radova, a posebno me obradovalo to sto je takmicenju prisustvovao veliki broj ljudi. Sto se mene tice takmicenje je bilo za cistu desetku! Obavezno dolazim i sledece godine!

sezan

Cestitke organizatorima,bilo je odlicno!Nisam ni sumnjao! 

Pa da sledece godine bude jos bolje!  :cheers
"Smart you must be... Try not. Do or Do not... There is no try"-YODA

ubermagog

U ime Lift Here dvojca posebno bih istakao veoma dobru posećenost i opšte dobro raspoloženje.
Zato smo imali praznične popuste za ceo naš progam, što su priznajem mnogi iskoristili :)

PS.
Velika je šteta što sam Muzej sa svoje strane ne iskoristi ovakve događaje pa ne priredi nekakav dodatni progam specijalno za taj dan.
Ako već ne mogu da donesu neku zanimljivost iz depoa koja nije u postavci, makar može neka tematska mini foto-postavka ili bar organizovano predstavljanje sa vodičem jednog do dva aviona gore na spratu.

gasha

Quote from: Airsuba on 13-12-2010, 14:06:57
PS.
Velika je šteta što sam Muzej sa svoje strane ne iskoristi ovakve događaje pa ne priredi nekakav dodatni progam specijalno za taj dan.
Ako već ne mogu da donesu neku zanimljivost iz depoa koja nije u postavci, makar može neka tematska mini foto-postavka ili bar organizovano predstavljanje sa vodičem jednog do dva aviona gore na spratu.
U pravu si Subo, nadam se da ce sledece godine biti i toga. U svakom slucaju sa nase strane podrzavamo tvoj predlog i radicemo na tome.

Bine Logar

#80
Hvala Vam puno za sve....

http://makete.si/viewtopic.php?t=5381

FACEBOOK:SVM-Svet v malem

Bine Logar
KLUB SVM (Slovenia)

Gusha

Momcovi, bravo, bravo. Postali ste veliko takmicenje, i samo napred, sledece godine da bude jos bolje.Takmicarskih maeta je bilo krs, ako u stara dobra vremena, vidi se da se radilo cele sezone.Berza fenomenalna, (pobeze mi G-2 i sediste k36dm, al zato sam dodao par kutija na postojecu gomilu...)Velika zamerka zorganizatorima je sto su becke snicle u restoranu bile tanke, k'o dekali! Al' ja sam to vec kod Gase reklamirao, zna on kako to treba da izgleda.
Toliko dobrih maketa na jednom mestu je bio horor film za sudije, al zato druzenje sa ludacima je bio pun pogodak.Juce se zeznuo samo onaj ko je poveo zenu il' devojku i naravno onaj k'o nije dosao....

Vidimo se iduce godine...

firefox

Gusho, ja sam poveo i zenu i nasu prijateljicu, iskreno oboje su bile odusevljene. Nisu ostali celo vreme, otisli su u shoping, ali vratili se, docekali proglasenje i tako puni utisaka zajedno nastavili put nazad za Skoplje. Lek za sto vise napravljenih maketa i vise slobodnijeg vremena je da zene zapravo shvate koliko ima uzitka u sve ovo, kad to shvate resili ste se objasnjenja za sva vremena.
Inace mi smo dosli pre svega da se druzimo, uzivamo u postavci muzeja i maketa, razmenimo iskustava, pokupimo i razmenimo neku maketu i podrzimo jedinog pretstavnika iz Makedonije s dioramom Luft'46 - Mihajla Ivanovskog.
Dva dana druzenja s prestavnicima udruzenja vojnih pilota na pilotskom splavu na Savi i III Novogodisnji kup je dusevna hrana za neko vreme. Pozdrav svima i nadam se da cemo se u brzo vreme opet druziti!

rodeo

Quote from: Gusha on 13-12-2010, 15:49:03
becke snicle u restoranu bile tanke, k'o dekali!

Ako su bile ko Akademijevi dekali to i nije tako lose  :)
Pravda za Gigu, oranzada za trolove.

milogor_strashni

Quote from: rodeo on 13-12-2010, 16:36:53
Quote from: Gusha on 13-12-2010, 15:49:03
becke snicle u restoranu bile tanke, k'o dekali!

Ako su bile ko Akademijevi dekali to i nije tako lose  :)

Znao sam da ce se pojaviti uloga za akedemijeve dekale -> kad tad  ;D

sve pohvale za ekipu koja je organizovala, bilo je uzivanje doci i videti onoliko ljudi, super zavrsene makete kao i finu ponudu

su27rules

Quote from: mikoyan on 12-12-2010, 22:47:33
To je moja maketa. Zvezda Su-30 1/72. 

E pa svaka čast na ovako lipom Flankeru,stvarno predobro izrađeno i bojano!!

rodeo

Sve je bilo super samo su sendvici bili CpaHje!!!


Salim se, ne racun toga sto se uvek neko zali na sendvice  :lol
Pravda za Gigu, oranzada za trolove.

PELE

Quote from: rodeo on 13-12-2010, 17:17:27
Sve je bilo super samo su sendvici bili CpaHje!!!

Vidim da nisi probao pljeskavicu...  ;D

vladoc76

Juce se vratismo u Suboticu posle duzeg klackanja na nasem izrazito ravnom autoputu ...pffff. Tako ravom da su mi se ruke tresle ostatak noci i nisam mogao da napisem utiske o takmicenju, pa cu to sada.
Organizatorima svaka cast  za sve sto su uradili i doprineli da se i ovaj BG kup dugo pamti.
Prijatno sam iznenadjen velikim brojem ucesnika iz inostranstva.
Postavka maketa kako u takmicrskom delu tako i u izlozbenom je bila izvrsna ali je moglo da bude daleko vise (razumem, treba to i doneti sto si deljao nedeljama).
Buvljak ....bez reci...extra.
Podela poklona Kraljevcanima u znak solidarnosti zbog proslog zemljotresa....TAKO TREBA.

Svako dobro i nastavite sa dobrim radom i dalje.
Veliki pozzzdrav iz Subotice do narednog vidjenja.
:super :caooo :cheers

dragos

Opet nema fotki.  :uaaa A i rezultate bi bilo fino da vidimo.