Yugo MiG-29 9-12 1:72

Previous topic - Next topic

Goran A.

Izvini, nisam ti cestitao rodjendan, pa se ispravljam! Da zivis 100 godina u zdravlju i veselju! Sto se makete tice, da ponovim, dobra je. Siguran sam da je jos bolja uzivo.

dragan_mig31

Hvala svima :)

@Profa silvering je mali i samo na ta 3 stencila,pre takmicenje cu to da popravim,nadam se :D

@sandman mislim da je problem sa canopy usko povezan sa osvetljenje i to sto je providni deo.Deo je ofarban iznutra takodje i u zivo se nevidi da je razlicita nijansa.Boje su iste i na trupu i na poklopac kabine ali sve mislim da je to sto na trupu je bio crni prajmer a na poklopac nije bio pa zato ovako na fotografije pod ovo jako svetlo deluje ovako malo svetlije.Nisam imao zivaca i bilo mi je strah da farbam onaj zaptivac kojeg uvek ima na ivice poklopca kabine.

@patriota to na SRJ mig nemoze da bude isto kao na SFRJ jer ta boja je bogzna sta pretrpela u toku godine eksploatacije i zapostavljanja zbog manjak pare :)

hvala svima jos jednom na cetitkama i komentare :)

Patriota

Zdravo Dragane,

izvini ako sam te bilo kojim načinom i stilom pisanja uvredio. Neću više kritikovati ili davati sugestije.  :cheers

dragan_mig31

Quote from: Patriota on 27-11-2010, 13:46:49
Zdravo Dragane,

izvini ako sam te bilo kojim načinom i stilom pisanja uvredio. Neću više kritikovati ili davati sugestije.  :cheers

Ma covece kakvo vredjanje :) ubuduce nemoj da se uopste ustrucavas nego slobodno kritikuj i davaj sugestije :) Nije li to svrha ovih foruma?Da svi ponesto naucimo.Slobodno komentarisi moje makete i iznosi svoja misljenja.Nemora svi da se slazemo oko neke stvari :) Ja mislim ovako ti onako :) nego daj ti tvoj mig-29 privrsavaj bas me zanima kako ce da izgelda kad ga ofarbas :)

I od mene sve najbolje.
A za maketu...ko da nije tvoja, što znači, da si se 100% popravio u odnosu na rane radove.

Josip

dragan_mig31

Quote from: JŽ on 27-11-2010, 20:36:59
I od mene sve najbolje.
A za maketu...ko da nije tvoja, što znači, da si se 100% popravio u odnosu na rane radove.

Josip

Haha :) hvala ti Josipe :)