Beutepanzer 1/35

Previous topic - Next topic

medico



evo sta se novo sprema....zarobljeni :Ruski T-26 sa Francuskim Schnider mod. 1897. topom napravljeno samo 10-tak komada sa ogranicenom upotrebom no zbog svojeg izgleda potpuno nme omadjiao i pre nego sam dosao sebi vec sam ga zapoceo :))
makete koje koristim 7TP (konverzija u T-26) sastavljena josh pre 15-tak godina tretirana Mr.Musculom + pak 97/38 Dragon

sto se doradjivanja tiche kao sto se i vidi uglavnim zestoka samogradnja uz tu i tamo prilagodjen i preparvljan koji deo iz kutije sa rezervnim delovima
















rodeo

Pravda za Gigu, oranzada za trolove.

Boki

Svaka cast, majstore. Gde nadje toliko detalja o ovom cudu?

Baldrick: Don't worry, my Lord, I followed DaVinci's instructions to the letter.
Blackadder: Even if you can't actually read.
Baldrick: That's right, but I have done a lot of Airfix models in my time.

nesha

Au, aco, bome krupan zalogaj! Svaka cast!  :o
'Ajde,ako ti nije tesko, kako napredujes polako kaci slike, sa propratnim tekstom (sta, kako, od cega...). Nesto kao sto ima na drugim mestima "builder log".
Sa nestrpljenjem cekam nastavak :)

Momcha

Svaka cast,pozdravljam volju i umece koje ulazes ;D

tripko

joj doktore joj
aj objasni malo kako sta gde

Sijamski_Mrmot

"Operacija uspela, pacijent umreo!"  :D :D :D

salim se, fenomenalno!

milanco

svaka cast za ideju i lepo je videti ovako nesto zanimljivo :o :o :o

Moze li neki lnk o ovom cudu i ima li negde galerija sa slikama ovog vozila/tenka cega vec ???
"...ako stanemo gubimo sve..."
http://savrsenobrijanje.com/forum/index.php - forum posvećen jedinom pravom brijanju

Aki

bas lepo
ko je proizvodjac makete?

medico

za Sve je kriv Suba >:D od njega sam dobio scann kknjige u kojoj sam nasao sliku i crtez a onda sma krenuo u potragu po netu...evo link http://beute.narod.ru/Beutepanzer/uk/uk.htm
inace Beutepanzer je oznaka za svu zarobljenu tehniku  upotrebljavanu u Rajhu
neka nemacka ekipa pravi rezinski set za doradu pa sam na osnovu full built rewiev njihovog seta rekonstruisao veci deo unutrasnjosti !
za @kija ....morace neko da me porseti ko je bese pravio 7TP u 1/35 ...neki Poljaci
a pak97/38 je Dragonov

7,5cm Pak 97/98(f) auf Pz. 740 (r)

T -26 was the basic light tank of the Soviet Army and had many modifications. Major portion of seized T -26 was directed for the accomplishment of mission in the deep rear (protection, police functions). Only present conversion on the base of chassis T -26 was the installation of the French captured instrument 7,5 cm PaK97/98, established on the superstructure of hull T-26, the turret of tank was removed. 75 gun of this SPG was the installation of captured French 75 mm gun to the gun carriage of the German gun PaK 38. As a result of which appeared Soviet-French-German hybrid. Photographs show the versions of self-propelled unit both with the additional lateral shields (panels) and without them. Not less than 10 machines was altered thus. By the sole known place of the application of these machines it is 3 Kp. Pz.Jg.Abt. 563, where they appeared during October 1943.


Lanmi

Strava covece, samo napred, samo sibaj slike.
Milan Vukovic
https://lanmiblog.wordpress.com/

"Sve će to, o, mila moja, prekriti surfejser, boja i vaš"

Dragan

e to je maketarjenje majstore! pogotovo volim vidjet scratch a da ne pričam da me zadnje vrijeme drže takvi rariteti .. ja se uskoro bacam n opel blitza s flakom .. čak 3 verzije sam našao!
E pa slikaj daje i obavještavaj o napretku

iguanac

auuuu Aco!
mada ja mislim da je za tvoju inspiraciju kriva medicinski zelena boja makete!
Svaka cast!
One day you'll realize there's more to life than culture... There's dirt, and smoke, and good honest sweat!

"Dogod budete čuli na Ljubinom Grobu pucanje naših pušaka, Nijemci neće proći. A kad toga ne bude, znajte da na njemu nema više živih proletera."

https://n-ever-finished-models.blogspot.com/

Sandman

skupljao sam par dana snagu da se javim i da ti se pokonim do zemlje Aco!!
shta reci sem  :o :o :o :o WOOOOWWWW!!?
ovo izgleda bash ono.... hirurshki? :D
nadam se da cu mozda imati prilike da uzivo vidim ovo chudo pre nego ga zavrshish - ovo je neshto shto zaista treba videti uzivlje ;)
ajd samo nastavi i chasti nas obavezno slikama nastavka radova! ;)

Goran

Nemam riječi, pa je bolje da šutim i gledam  :o