"100 godina srpskog vojnog vazduhoplovstva 1912-2012" prijavljivanje za kampanju

Previous topic - Next topic

ubermagog

Pozdrav učesnicima, ovo je tema namenjena prijavljivanju MK maketara za kampanju!
Dovoljno je da se prijavi i samo jedna maketa na startu, ona koja će se raditi - kasnije svaka sledeća.
Naravno ko odmah krene sa više njih paralelno neka ih i prijavi sve odjednom.

Gornja anketa je namenjena samo učesnicima i onima koji ozbiljno planiraju da se priključe u narednom periodu. Pošto će kampanja trajati bar 12 meseci to bi okvirno moglo da bude do (i oko) tri dovršene makete, tako da sam stavio opciju glasanja do tri glasa (ako se radi više maketa iz istog perioda glasajte samo jednom).
Podela na periode u anketi je 'vizuelna' tj. po oznakama (rondelama) na avionima!

Prijavljeni učesnici do sada:

- Nemsy_29 - Soko Supergaleb G-4 u 1/72 - [GOTOVO]
- Nemsy_29 - MiG-21PFM u 1/72
- milogor_strashni - Republic F-47D u 1/72
- Miroslav Š. - Republic F-84G u 1/48
- Airsuba - Ikarus Ik-2 u 1/72
- Airsuba - Jak-3 u 1/72
- Sandman - Hawker Hurricane Mk.I u 1/72
- Sandman - Jak-3 u 1/72
- Profa - Republic F-84G u 1/72
- Profa - Republic F-84G u 1/72
- Profa - Nieuport Ni.11C.1 u 1/72
- Suhoj - MiG-29 u 1/48
- djnik - MiG-29 u 1/48
- djnik - Messerschmitt Me-109E-3 u 1/48
- Mikoyan29 - 2x MiG-29 u 1/72
- Voja - SPAD XIII u 1/72
- Pedja - Messerschmitt Mf-108 Taifun u 1/72
- Pele - MiG-21MF u 1/72
- Dada - Hawker Fury u 1/72
- Dada - MiG-21R u 1/72
- vlajko&marko - Spitfire Mk.IX u 1/48
- Cexx206 - MiG-21MF u 1/48
- Gasha - Locheed 10A Electra u 1/72
- M@rio - MiG-21bis u 1/72
- M@rio - MiG-21UM u 1/72
- Lanmi - Messerschmitt Me-109 u 1/72
- Adrijano1776 - North American IF-86D u 1/72

Nemsy_29

Evo da probijem led  ;D

Prijavljujem se sa Yumo G-4 u 1/72 sa oznakama ViPVO Srbije. Uz njega cu uraditi i postolje sa srebrnom plocicom "Soko G-4 Super Galeb 100 godina srpskog vazduhoplovstva".

Radicu avion sa evidencijskim brojem 23733 a dekale cu kombinovati (zastave iz seta y2k, rondele od maskirnog MiG-21 a brojeve iz raznih drugih setova). Takodje imam i PE set od LiftHere



Radove pocinjem posle Nisa i treznjenja od rodjendana  :doh

milogor_strashni

Academy 1:72 Jug - radim "Хајдук"'-а!

Za pocetak.


Pozdrav,
Milan

Miroslav Š.

Са великим задовољством улазим ,,у коло''. Моја прва тема ће бити Ф-84Г у размери 1/48 од Тамије :cheers
http://www.maketarplus.com/
2024. - godina borbe protiv nesklopljenih maketa!

ubermagog

Evo da se i ja prijavim za sada sa IK-2 od Azur-FRROMa. Najverovatnije će biti srebrni...

Sandman

Ja se za početak prijavljujem sa maketom koja, čini mi se, nije do sada bila rađena na forumu - Airfix 1/72 Hawker Hurricane Mk.I, trobojna VVKJ kamuflaža (licencno proizvođeni Harikeni u fabrici "Zmaj").

Profa

Mislim da ću u mojim planovima početi od sredine, tj. F-84G od Hobi gazde, moguće dual, a šema verovatno šareni NMF i kamuflažni '550'...
Početak sredinom decembra, najverovatnije, kad počistim trenutne projekte i prođe najvažniji događaj sezone
Bogu fala što sam Lala! :)

Goran A.


Suhoj

Iako ne radim domace RV za 100 godina RV-a cu uraditi nesto  :)
Planiram MiG-29 sa JRV oznakama u 1/48 , koji tacno jos nisam odabrao al bice 29ka u svakom slucaju  :cheers

djnik

Prijavljujem se sa najnovijom maketom Mig-29 u 1/48 od Eduarda, Bf-109E u 1/48 od Hasegawe a mozda jos nesto, videcemo. Bice zabavno!

Mikoyan29

I ja da se prijavim sa 2 29ke, jedna PVOiRV Srbije a druga ce biti avion Ilje Arizanova sa Pepsi oznakama, sa radom krecem posle Nisa....takodje se prijavljujem sa G4 galebom- letece zvezde  :mjetal
MK "Oluj"

ubermagog

Pozdrav svima evo zvanično smo krenuli, nadam se uspešno  :)
Ponovo pozivam zainteresovane da nam se pridruže i da se prijave.

Svi prijavljeni će biti upisani gore u prvom postu, a slike svih gotovih maketa će biti ubačene u posebnu temu.

voja


Profa

khm, znam da je štumparska graška, mi nikad nismo imali Thunderstreak niti ja planiram da ga radim sa WhatIf SFRJ oznakama... :zvizduc F-84G Thunderjet da ;)
Bogu fala što sam Lala! :)

ubermagog

popravljeno, ko će da se snađe u tolikim oznakama A, B, C,... :D

Ukoliko se neko predomisli po pitanju makete neka prijavi pa će biti promenjeno na spisku.
Ono što se započne to će biti upisano.