MIG 17 F 1:48

Previous topic - Next topic

PELE

То је то Дуле, цепај даље! Браво!  ;)

dusko

Quote from: Suhoj on 29-01-2012, 00:17:02
Extra izgleda
Koji riveter koristis?
Koristio samneki Madjarski i Trumpeter (hvala Kasperu i Milanu) sad sam porucio Radub riveter pa cu ostatak malo da radim sa njim .

dusko

Malo osvezenja tokom ove zime,ofarbano jedno krilo za probu naravno jos malo treba sve doraditi ali u sustini maketa ce predstavljati dosta oronulu masinu evo par slika pa recitie svoje misljenje .Ziveli

matilda

e stvarno si ga doterao, svaka ti cast.
izabrao si i jako lepu shemu farbanja, ti arapski migovi su valda i najlepsi.

stevan

PELE

Одлично фарбање, много ми се свиђа!  :cheers

sezan

LEpo izgleda.Mozda malo preterano fejdovanje,malo vise umetnicki nego sto predstavlja realnost ali lepo je u svakom slucaju.
Svaka cast za trud..
:cheers
"Smart you must be... Try not. Do or Do not... There is no try"-YODA

Tomcat

Once upon a time, when men were men, and you could tell a Tomcat guy by the size of his forearms; before LANTIRN, big motors and bombs...

dusko

Quote from: sezan on 21-02-2012, 22:27:14
LEpo izgleda.Mozda malo preterano fejdovanje,malo vise umetnicki nego sto predstavlja realnost ali lepo je u svakom slucaju.
Svaka cast za trud..
:cheers
Nisam u dusi umetnik i volim realizam ali ovde u ovom hobiju nesto me vuce da uvek malo odstupim od realnog izgleda ali jos malo cu smanjiti taj efekat. :cheers

Gemini


dusko

Posto svi nesto radite evo da se i ja pridruzim .maketa prelakirana  postavljeni dekali (koji su bili malo problematicni) usledi je filter ma mat lak.Sad bih trebao da napravim neka kolica zazadnji deo ali nesto me mrzi ako eko ima viska kolica neka javi.Da ne duzim mnogo evo par slika.

Sandman

Dobro je ispalo farbanje i lakiranje.
Predlažem da pigmentima uprašnjaviš malo finalni izgled jer si išao na varijantu izbledele kamuflaže, a obavezno tako malo doradi još i oznake...

PELE

Одличан скроз, ознаке су се баш лепо стопиле са остатком камуфлаже!  :cheers

dragan_mig31

Dobar dobar :) ajd zavrsavaj ovo pa da ga vidimo gotov :)

Paja

Svidja mi se. Jedva cekam da vidim kolica. :)

dusko

Quote from: dragan_mig31 on 04-03-2012, 18:43:44
Dobar dobar :) ajd zavrsavaj ovo pa da ga vidimo gotov :)
Joj jos ces malo pricekati do kraja (znas da radim brzinom puza golaca) a treba jos da napravim pistu pa ...osoblje ali ko ceka taj doceka.