Aeromiting Batajnica 2012

Previous topic - Next topic

pekar

 U jutarnjem programu na RTS-1 gostovala je nasa prva zena pilot i u razgovoru nije bilo nikakvih naznaka o odlaganju mitinga .
Tako da se pripreme privode kraju i eto nas u ranim jutarnjim casovima ispred kapije uz kaficu  :super
IL-76

airsuba

Šale se drugari, biće ting-mi  :pilot

a što se tiče vojnih sajtova, pa i ovog za miting, kako izgledaju i koliko su funkcionalni - neko hapšenje ne bi bilo loše  ;D
al' tako je to kad ih rade 'koderi'...

Evo okačen je na sajtu kompletan specijalan broj/dodatak Odbrane posvećen mitingu, ima predstavljene sve letelice, mape dolaska i rasporeda eksponata i sl.

skinite, neplaća se ništa!
http://www.aeromiting.vs.rs/MaterijalPDF/167%20Odbrana%20aeromiting.pdf

Kogor

Extra je , moram ići odmah do trafike .

Miroslav Š.

"Стрижи" су слетели у Батајницу.
http://www.maketarplus.com/
2024. - godina borbe protiv nesklopljenih maketa!

Kogor

Zvao me kolega oko 11 h. sa autoputa Beograd - Novi Sad i pustio mi da slušam na telefon . prošlo najmanje desetak aviona . Pitam ga ima li koji da je crven sa zvezdom ? kaže : ima tri , proletiše ..... sve mi je jasno !!! Vidimo se sutra . Uživanje !!!

airsuba

Danas treba svi stranci da dođu...

Evo malo 'kvalitetnog' videa Miga M2... ali se vidi malo avion, pa nije loše... obratiti pažnju na elegantnog majstora u sandalama.... nema straha da će motor da ga usisa, jer nemože  ;D

http://www.youtube.com/watch?v=Xj0ZvZQthO8&feature=player_embedded

rajkoplje

Može li neko samo da mi potvrdi da će sutra pre podne da uvežbavaju program....? Hvala  :super

Neka vam je sa srećom, da vas služi vreme, organizacija i da ne bude nesreče.
Odoh ja u Sliač. Interesantniji program i sređen prevoz.
Javiču se sa nekom reportažicom ako smognem a bilo bi lepo, da i vi postate koju sa Batajnice.

Josip

airsuba

Sutra sigurno lete stranci koji dolaze danas, to je dan za njihovu probu, od domacih nisam siguran ko ce da leti jer je generalna proba sad bila. Ne bi trebalo da sutra leti ni ovaj mig 29m jer je u slovackoj u subotu. Bice sta za slikanje i gledanje oba dana!

rajkoplje

Hvala puno Subo, ako nisam dosadan samo bi bilo lepo (ako znaš) da mi kažeš okvirno neko vreme, treba da uklopim sutrašnji dan sa svadbom.... :doh
Da li će oko 8, 9, 10....bilo kakva preciznija informacija ako imaš značiće....

Pegi

Doceku stranih ucesnik  aeromitinga  povodom 100 godina Srpskog Vojnog Vazduhoplovstva prisustvovala je i moja malenkost ispred MKNS -IPMS zahvaljujuci prijateljima iz " 890 mesovite helikopterske eskadrile".  Bilo je odlicno i utisak je da ce ovo biti stvarno spektakl. Vredelo je ustati rano i piciti tamo vamo po suncu. Rusi su stigli  , malo su dalje parkirali ali to valda tako oni rade. Nasi su imali probu sa svimme sto ce nastupati u nedelju a Pilot G4  je prijavio problem sa stajnim trapom pa je morao tik uz amere i Ruse da proleti veoma nisko. Ograda je pomerena jako blizu poletno sletne staze a svi ucesnici posle zavrsenog programa ce prorulati pore publike. Bice ovo aero zurka za pamcenje. Vidimo se sutra.











airsuba

Bravo Pegi za fotke!
Super je što će biti 'defile' učesnika blizu publike, a program dalje.

@ rajkoplje - ne bih znao tačno kad i kako rade program u subotu, možda neko drugi ima tu informaciju...
Kapije se u subotu otvaraju u 8!

Zvaničan program i satnica za nedelju je ovde - http://www.aeromiting.vs.rs/MaterijalPDF/Predlog%20letackog%20programa%2030.08.pdf

imalko

#102
Info za one koji planiraju da dođu svojim kolima iz smera Novog Sada... na radiu Stara Pazova vrti se obaveštenje da će deonica od Pazovačkih bazena (na ulazu u N.Pazovu) do Batajničkog aerodroma biti zatvorena za putnička vozila već će na istoj deonici saobraćati Lastini autobusi na svakih 15 minuta. Znači ako se ništa ne promeni - parkiranje na ulazu u Novu Pazovu pa autobus od opštinskog bazena do kapije aerodroma.

rajkoplje

Evo pronađoh upravo informaciju da je sutra VIP dan na aerodromu od 11-17 časova, što verovatno znači da je u tom periodu i proba letačkog programa.
Iz ličnog iskustva, subota će za gledanje/slikanje/snimanje biti mnooooooogo bolja (zbog gužve prvenstveno) od nedelje. Naravno, slika/gleda se iz njiva pored aerodroma, teško će nas obične smrtnike da puste unutra  :pilot

PELE

Ljudi, ako može mala pomoć... kojim autobusima od Pančevačkog mosta ( Dunav stanice ) do Bataje?  :think


Hvala!