Mig 21F13 1:72 Revell GOTOVO

Previous topic - Next topic

Adrijano1776

Pozdrav svima.
Dok mi ne stignu boje za F-86,bacam se na drugi najavljeni projekt.
Kao gore receno-Revell Mig 21F13 1:72(svima dobro poznat)+Eduard zoom+Part+samogradnja.
Slike su slikane sa vecim zoom pa se vide i "stvari" tj malo fusharenja sto se normalnim okom ne vidi.
Pocetak,sjedalo


Vec ugradjeni Eduard dijelovi+samogradnja(ovdje je prilikom rada nastao novi sport-izmisljanje novih psovki)




Gotova sjedala-nova farba itd,itd+prepravljena ploca od Eduarda





"kada" kokpita




stranice(ovdje se vidi fusharenje jer dijelovi uopce nisu htjeli uleci >:()


kokpit 95% gotov(jos ce neki dijelovi biti ugradjeni nakon "operacije"izmedju Eduard-a i Part-a




Gresaka ima ali hebi ga...
Svaki komentar je dobro dosao....
Pozdrav svima,do daljnjega....



Paja

Vrhunski izgleda. AKo neko voli detalje u kokpitu,taj sam! :super

Nemsy_29

E ovo sam cekao, jedna od mojih omiljenih maketa, pratim sa interesovanjem. Kokpit ne treba ni komentaristai  ;D

Sandman

Sedište dosta dobro izgleda.
Ovo su mane makro fotografije - SVI detalji se vide višestruko uvećani, pa se istaknu i "greške" iako uživo ti detalji izgledaju mnogo bolje nego osnovni deo iz kutije!

Jedini način da se izbegne utisak da su detalji "mrljavi" je da ne "kropuješ" sliku ovako da ispunjava ceo kadar...

Sve u svemu deluje skroz ok za početak...vozi dalje!  :super

sezan

JA vec duze vreme razmsiljam da li da stavim EC u F-13 ili da ostavim fabricki kako je jer je i tako jako dobar sem par "gresaka" ...Izgleda super. Da u Makro se previse vidi sto uzivo ne primecujes...al to znamo svi..
Svaka cast.. :cheers
"Smart you must be... Try not. Do or Do not... There is no try"-YODA

nebojsa-kum

SEDIŠTE EXTRA ODRAĐENO

dusko

Sjajno radio sam ovu maketu pre par godina  zaista je super ,nadam se da ces je uraditi za desetku.

guster

za sediste nemam komentar,"ja tu nista ne bi diro"   :god

airsuba


Adrijano1776

Nastavak na baustelle
Kuciste tockova malo poboljsano+wash





"vjencanje"


operacija uspjela(instrument ploca-Eduard+HUD Part)


poboljsani sacasti lanseri

nakon x sati :headbang konacno je nos "legao"

Zna li netko da li je kod nasih Migova pancirna ploca ispred HUD-a bila isto nekako zuckasta ili je to samo kod ceske verzije?
Do daljnjega..pozdrav svima

Nemsy_29

Lepo ide, odlicni detalji na vec detaljnoj maketi  :)

Adrijano1776

Mali update,ali stvarno mali :)
nabaceni neki kablovi na stajnom trapu


Btw tockovi su Aires+Part
nove zracne kocnice(eeeee,dok sam ih savio otpala su mi ....   i oped nisam zadovoljan :headbang)

malko preradjen tank za "Dizel"

Pozdrav svima

Adrijano1776

Pala prva ruka...
Kako vam se cini boja(MM Aluminium Plate) i koju mi boju predlazete za tamnije povrsine?

Nemsy_29

Lepo je legla boja, za tamnije povrsine koristi tu istu boju samo kapni kap ili dve crne da cisto malo potamni  :)

Adrijano1776