FW 190 A6 1:48 Eduard

Previous topic - Next topic

dusko

#15
@suba, hvala na savetu bas sam hteo da upitam sta se koristilo od natpisa u to vreme koliki bi bio precnik tog sata predpstavljam malo povecih dimenzija?

medico

ozbiljan rad , dosta truda !

trebace jos dosta sitnica da radionica ne izgleda prazno , takodje proveri polozaj zicane antene , mislim da na A verzijama ne bi trebalo da pada kao sto je to slucaj na D ili Ta150 kada je poklopac kabine u otvorenom polozaju, nesam siguran malo sam se udaljio od te teme polsednjig godina !

airsuba

Evo ti jedna zanimljiva fotografija kako je otprilike izgledala polica sa delovima...
Ako sračunaš dimenzije i veličine elemenata prema ljudima mislim da ćeš moći ovo lepo da odradiš i da izgleda baš bogato (police su dosta zgusnute pa šta god da staviš na njih izgledaće odlično - kante, konzerve, kutije, neki metalni 'otpad'  i sl.)

http://www.flickr.com/photos/39411748@N06/6371535443/in/photostream/

Inaš taman mesta ispod prozora i za natpis i za neke police i sanduke  :cheers

maestro

Прелепо! Једва чекам наставак!

dusko

Quote from: Airsuba on 26-10-2012, 15:34:48
Evo ti jedna zanimljiva fotografija kako je otprilike izgledala polica sa delovima...
Ako sračunaš dimenzije i veličine elemenata prema ljudima mislim da ćeš moći ovo lepo da odradiš i da izgleda baš bogato (police su dosta zgusnute pa šta god da staviš na njih izgledaće odlično - kante, konzerve, kutije, neki metalni 'otpad'  i sl.)

http://www.flickr.com/photos/39411748@N06/6371535443/in/photostream/

Inaš taman mesta ispod prozora i za natpis i za neke police i sanduke  :cheers
Subo pa ti mi zadade jos domaceg :headbang  sta cu moram jos nesto da opravim.

Goran A.

Ako napravis kutiju sa srafovima, majstor si!

Kerber

Sve je super!
Zategni mu antenu, jer kod ovih ravnih kabina to radi neki cekrk na feder....bubble nemaju to, pa se njima kabli, da prostis, "oklembesi"... 0:)

medico

Quote from: AG02 on 26-10-2012, 22:43:22
Ako napravis kutiju sa srafovima, majstor si!

ako napravi kuttiju ja cu da doniram nekoliko ecovanih matica   :naughty

dusko

#23
Quote from: Kerber on 27-10-2012, 01:33:08
Sve je super!
Zategni mu antenu, jer kod ovih ravnih kabina to radi neki cekrk na feder....bubble nemaju to, pa se njima kabli, da prostis, "oklembesi"... 0:)
Reseno  :cheers