1:72 Hasegawa F-4E

Previous topic - Next topic

dragan_mig31

Doslo je vreme da uradim Jevrejski F-4E.Bice masina sa 2 vazdusne pobede bez `SLATS` i bez `TISEO` sistemom.Za sad sam malo doradio instrument ploce i dodao poneki detalj u kokpitu.


matilda

odlicno, ovo cu da pratim sa uzivanjem, izraelci su mi jedni od omiljenih.
kako ces za dekale?

stevan

Tonxy Xy

Odlično! Pratim ...  :super

dragan_mig31

Quote from: matilda on 29-11-2012, 23:46:19
odlicno, ovo cu da pratim sa uzivanjem, izraelci su mi jedni od omiljenih.
kako ces za dekale?

stevan

Imam HDL dekale za jevrejske fantome :)

dragan_mig31

Sama maketa se odlicno sklapa.Nema neke vece muke oko sklapanja.Jedino ima jedan zaj***n spoj odozdo ali nije nista strasno.Za sad ovoliko pa za koji dan bice jos fotografije.


matilda

ala si je nasamarao brzo, fino izgleda za sada.
sedista jako lepo izgledaju, ali cini mi se da je na desnom ova budza za katapultiranje iznad naslona za glavu malo nakrivo.

stevan

Tomcat

Svaka cast, obozvama IAF, posebno A-4 i F-4... Moj Fujimi je na cekanju :-(... Pratim u svakom slucaju
Once upon a time, when men were men, and you could tell a Tomcat guy by the size of his forearms; before LANTIRN, big motors and bombs...

dragan_mig31

Maketa ofarbana.Boje su agama IAF set.



matilda

dobro izgleda , lepo mu i boje cuce, prem da mi se ova zelena cini malo off.
bas brzo napredujes.
jesi to prskao slobodnom rukom ili si koristio neke sablone?

stevan

dragan_mig31

Slobodorucno je farbano.Zelena je bas kako treba prema neke fotografije koje sam nasao na netu.Inace ovi iz agame su bas pogodili nijanse.

dragan_mig31

Ofarbao sam radom tankove i metalne oplate oko izduva.



EMIL

Odlican. Obozavam fantoma u ovoj semi. Jedva cekam dekale

Goran A.

Mrzelo te da gitujes spoj na malim uvodnicima?

nenobl

odlicno! pratim.. nego.. mozda grijesim, ali nebi li trebala ova "tan" boja biti malo.. zuca? tamnija?

dragan_mig31

Hvala vam.AG02 pravo da ti kazem da mrzelo me da gitujem i smirglam to.Ipak ovo je rad cisto za moju relaksaciju i meni je ok takav spoj.Nije prevelik i nevidi se toliko.

Nenobl uzivo boja je puno realnija.Ovo je zbog svetla izgleda.IZgleda nekako bledo.