Mig-3 Trumpeter 1:32

Previous topic - Next topic

Lud13

Pozdrav ...

Evo konacno I ja da uradim neki MIG. Doduse nije Mig-21 vec Mig-3 ali Rus je Rus :)

Maketa je Trumpeterova u razmeri 1:32 I sto se tice samog rada na maketi zaista nemam nikakvih primedbi. Uklapanje je odlicno tako da skoro  nigde nije bilo poterebe za gitom. Malo problema se javilo oko usisnika vazduha na korenima krila ali sam to prebrodio sa malo vise trimovanja delova I dosta probanja.
Sto se farbanja tice odlucio sam se za meni licno jednu od interesantnijih sema. U pitanju je MIG-3 iz 1943 god. stacionaran negde na Crnom Moru. Ima dosta inerpretacija oko boja ove masine. Ja sam se odlucio za po meni najlogicniji izbor boja za 1943 god. AMT1/4/7.
Da li sam u pravu ili ne verovatno nikada necu saznati ali meni se svidja kako su boje na kraju ispale. Vi sami prosudite.
Oznake su odradjene uz pomoc Montex maski, bez dekala.






























miloskontra

Odlican rad I meni licno najlepsi avion drugog svetskog rata svaka cast :bravo

Kerber

Odlican Mig !
Tacno ti lezi ova razmera, i jos je kvalitetna maketa, pa rezultat mora da bude - vau!  ;)
Veoma interesantno farbanje, sema je spektakularna, a ovde je bas dobro ispala...bez zamerki.
Bravo jos jednom!

kapetan


Ćomi

Volim ovaj avion !
Lepa, interesantna sema fabanja, sve super...
Ja licno volim izraubovane makete ali, to je moja stvar, ovo je bas lepo...

Pozz,
Ćomi
No signature.

Milutin

odlican je!! super  odradjen  :bravo

zobo

Prelepo uradjen migonja.Sara jos interesantnija.Svaka pohvala! :super :bravo


Vidim, da je skroz isti kao 1:48 brat kojeg sam izlozio ovde. Generalno je super ali obrati paznju na vecu razmeru i malo doradi poklopac kabine sa rukohvatima i ukloni boju sa vetrobrana jer nije imao ramove.

AcaDinic

Definitivno ti najvise pristaje tridesetdvojka.  :mjetal
Lep avijoncic i jos lepse uradjen a nije meser.  :super

mos


djos & filip

Jedna od najlepsih i najinteresantnijih verzija kamuflaze ma MIG 3.
Odlican!!!

Ovo je samo hobi, ovo je samo hobi, ovo je samo......

Night Fighter

Lep migonja, zanimljiva sema, odlicno uradjena maketa. Bravo!