Ikarus Kurir, 1:72, YU-CBI, Varaždinac

Previous topic - Next topic

Slider

Evo gotov...ja sretan ko malo dijete...oko njega sam bauljao nekad davno...
Registracije su bojene, natpisi ''aeroklub varaždin''na kapotažima , pume i repna zastava dekali
Maketa je urezana, ali bez punjenja linija, lagano isflekana ali ne previse ( znam to jer sam ga prao 8) )

Fowler flapsovi su na 25 stupnjeva, polozaj za polijetanje

Razlike od standardnog - nema kuciste radio kompasa na ledjima, i ima modificirane drzace nogostupa- nema one malr  dodatne kose precke

I na kraju, nakon mat laka,prije samog zavrsetka ( ljepljenje kvake na vratima, prilikom skidanja maski sa prozora -  :shock:  - fleka na prozoru vrata s unutrasnje strane.....kako se stvorila, iskreno nemam pojma....znam da je nije bilo kad sam zatvarao kabinu.....al dobro, ja sretan jer :

1. imam Kurira u 72
2. Kurir je Carli Bravo Indija- Varaždinac
3. imam varaždinskog Kurira!!!!!!!!!!!!!!!!


Naravno, zahvale Gdinu Novaku na ustupljnim manualima, Darku na dizajnu i Damiru na stampanju dekala
























i za kraj jedna zajednicka varazdinske ekipe.....polako raste broj....



Kerber


Warhawk

Sve pohvale za brzinu i kvalitet!
Flapsovi su stvarno ispali opasno  8)
'Once you get locked into a serious Model Master enamel collection, the tendency is to push it as far as you can.'

zivorad


Slider

tenks...jedino kaj sam moral pojednostavit aktuatore(poluge) zakrilaca...al izgleda ok...pogotovo ak se gleda s 2 metra :-)

Dejan68

Ovo je pravo maketarstvo, iz nekih "parcica plastike" izrodi se ovakav lepotan.
Svaka cast. Nadam se da ce jednog dana biti vidjen uzivo i na nekom od takmicenja u Srbiji.
:super :super :super

zolle

Dokon mozak, djavolja igracka !

kapetan

Prelep aviončić, nema šta! Vrhunsko maketarenje!




guster

Meni je avion ko avion  ruzan, ali uradjen perfektno  :god

drakii

ugodno za videti i uspeshno, pozdrav