МиГ-19С/Аеро С-105 1/72

Previous topic - Next topic

PELE

Поздрав свима,

Једна од најгорих макета које сам радио у животу !  :headbang

У питању је Мастеркрафт, макета која има урезане панеле ( боље да нема ) и која има нешто другачији расклоп од КП-а, међутим, тиме су само погоршали ситуацију. Панеле је неопходно загитовати и почети урезивање поново јер су криви, плитки... катастрофа !

Макету сам радио нешто више од 3 године са вееееееликим паузама јер ово убија мотивацију максимално али сам је желео у витрини и на крају успео некако... има резински кокпит и таблу у виду ецераја. декали КП, комбинација. Сребрна Ревел, тонирано 56цом, Хумброл.

Чекам Едуард, АЗ Модел или неку компанију да се сети и избаци нову макету, ја више ово да радим... но но !   :cheers















:caooo

YU-DFY


Goran A.



milan78

Nema ni potrebe da radis ponovo,ovaj je vrh!!!! :cheers
Instagram-Peacockscaleworx

Kerber

Bravo!
Vredelo je malo strpljenja u radu oko ovog lepog aviona. Za moj ukus - prelep!
Sad, jedan sa raketnim naoruzanjem!  ;)

DUSAN123

Druze Pele,stvarno si maketar na "nivou".Jedino,slikaj te makete ,koje radis tako dobro , iz ugla iz kojeg se moze videti pravi avion,sa strane,od napred itd...

Hitri

 :god :bravo Alal vera majstore!No comment

su27rules

Predobro si ga sredio, sva muka i trud su se isplatili. :cheers :super

zivorad


Nemsy_29

Al si ga opravio svaka cast!!!!

PELE

Заиста хвала свима на коментарима, јако ми је драго да вам се допада !  :cheers

Има он ту милион грешкица и могао сам додати још детаља, преправити пар ствари и да сам утиснуо комплет ривете али бих пројекат пролонгирао још 2 године...  :lol


Још једном, хвала !!!  :cheers


zobo


djos & filip

Sjajan rad. 19tica nije cesta na forumima u 72jci, tako da je uzivanje videti ju.

Ovo je samo hobi, ovo je samo hobi, ovo je samo......