F-86E Sabre JRV Hobby Boss 1:72

Previous topic - Next topic

djos & filip

Maketa koja je vec dugo prisutna na trzistu, dobro poznata, sa svim svojim manjkavostima. Iskreno na pocetku sam poredeci sa Airfixovim i Academy Sejbrovima, izgubio elan  da zavrsim maketu, ali kad se sve skockalo....lici na Sejbra.
Dobro poznate oznake Lift here za Canadair CL-13 Mk.IV 011 pukovnik Nikola Lekic, boje Humbrol. Silveringu na zalost na pojedinim mestima nisam pobegao.
Slike su kao i uvek...podnosljive.

Pozdrav svima.

 

Ovo je samo hobi, ovo je samo hobi, ovo je samo......

Janjic

Ja nisam od onih sto gledaju tačnost u stotu, niti se razumijem nešto pretjerano, ali znam da je meni ovo odlično  :bravo
凸(¬‿¬)凸

milan78

Druze,lepa sablja!!Silvering cak i podnosljiv ja uhvatih na 2 mesta....a to su ti dekali,ofarbas ga ludilo oni nikako legnu.I bedak.Ali meni se svidja!
Instagram-Peacockscaleworx

Adrijano1776

I dobro da si nastavio...
Ispala prva liga....samo malka zamjerka...ukrao si mi ideju :D(sala mala)
Mene ceka 002

Tomcat

Once upon a time, when men were men, and you could tell a Tomcat guy by the size of his forearms; before LANTIRN, big motors and bombs...

Jovac

A jesi li ti siguran da je ovo Hobby boss ? Meni izgleda super .  :cheers

Sneni

To Know, To Will, To Dare and To Keep Silent
http://www.facebook.com/MaketarskiKlubKastelBanjaluka

dragan_mig31

Odlicno izgleda.Da ne budem picajzla i sufler ali sledeceg puta sredi spoj prednje staklo trup :)

tenk

www.oluj.org
"May God have mercy upon my enemies, because I won't."

djos & filip

Hvala svima, svestan sam svih gresaka koje sam napravio ali....bice bolje :)
Iskreno par puta sam odustajao kako su se pojavljivali problemi, boja, oznake....i vracao se maketi da bi ipak na kraju bila zavrsena.
Mozda malo nervoznije nego obicno pa otuda nedostatak strpljenja da se sve dotera u libelu, poput prednjeg stakla (a ni zadnje nije bas za izlozbu).
U  svakom slucaju Hobby Boss moze da se uz malo vise truda i paznje utera u standarde, jeftina i jednostavna maketa.
Pozdrav

Ovo je samo hobi, ovo je samo hobi, ovo je samo......

kapetan

#10
Moj omiljeni avion, još praćen odličnim maketarenjem! Bravo majstore!

medico

pedantno, jednostavno i lepo , odličan primerak za ličnu kolekciju ! :super

Ćomi

Što ja volem kad se staklić 'vako sija !

Pozz,
Ćomi
No signature.

kapetan

Koga proizvođača kupiti u razmeri 1/48 ovog aviona za jugoslovenski aparat?

milan78

Instagram-Peacockscaleworx