Hasegawa F-4G Wild Weasel 1/48, tri lasice

Previous topic - Next topic

pvujovic

1. Nisam ugradjivao previse aftermarketa,samo naoruzanje,trudio sam se da ih zavrsim sto pre. Farbano Gunze Aqueous bojama, dekali drevni Hasegawini i Speed hunter graphics, stenciling Afterburner decals (ovaj stenciling set je jedan od najboljih setova dekala koje sam ikad koristio), Two bobs dekali za AiM-7E rakete.Agm-45 Shrike je Eduard.Lakirano Gunze akrilnim i Vallejo poliuretanskim lakom, wash AK Interactive paneliner.






2. Farba i lak ista, Eduard Agm-65 Maverick i Agm-45 Shrike rakete. Noviji setovi raketa su im prosto fenomenalni.(Raniji AiM-7 i 9 bez dekala nisu ovako dobri). Dekali Speed hunter graphics koji su me malo razocarali, sharkmouth sam koristio iz Hasegawine kutije, Two Bos dekali za Aim-7M.







3. Farba i lak isti, Air Doc dekali, fenomenalne Agm-88 od Eduarda, Two bobs dekali za rakete Aim-7M.







Pozdrav
Petar

milan78

Instagram-Peacockscaleworx

Tomcat

Once upon a time, when men were men, and you could tell a Tomcat guy by the size of his forearms; before LANTIRN, big motors and bombs...



AcaDinic

Bravo majstore. Svaki dalji komentar je suvisan.
:super

Pedja

Невероватни су, све је савршено,избор теме, радови.... Потребна ти је велика полица...
Имам једног академца у ц верзији,силно се радујем раду  на истом.
Још једном
БРАВО.


Lud13

#7
Uzeo sam slobodu da prepravim malo fotke , mislim da ovako mnogo bolje izgleda. Odlicno odradjeni fantomi svaka cast






Boki

Uh, em Fantom, em Wild weasel. Odlična kombinacija. ;)
Svaka čast. Ne znam koji je lepši od kog. :bravo

Baldrick: Don't worry, my Lord, I followed DaVinci's instructions to the letter.
Blackadder: Even if you can't actually read.
Baldrick: That's right, but I have done a lot of Airfix models in my time.

pvujovic

Quote from: Lud13 on 10-08-2015, 02:17:41
Uzeo sam slobodu da prepravim malo fotke , mislim da ovako mnogo bolje izgleda. Odlicno odradjeni fantomi svaka cast


Hvala, sta si uradio sa slikama da prepravim i ostale, bolje se vide detalji. Makete bolje izgledaju u prirodi nego na mojim losim slikama :cheers

Moram i da nabavim bolji aparat,i naucim ponesto o fotografisanju, do tada slike su mi standardno lose.



flanker

Bravo Care!
Ne znam da li znaš i da li si to uradio, ali kad ima HARM na spoljnjem onda pajlon mora da bude nakrivljen prema spolja za koji stepen, valjda neki problem sa kačenjem poklopca noge stajnog trapa.
Samo je poslednja varijanta korišćena u Iraku.  :mjetal
U početku će biti teško, ali će zato kasnije biti još teže.

pvujovic

Koliko znam kada se naoruzanje kaci na spoljni nosac na krilima uvek je nakrivljen na spolja,ne samo kada je HARM u pitanju, tako sam i napravio.

Hvala svima na cestitkama i pohvalama, sada krecem sa 6 Skyhawka 1/48,  to nije ni trecina koliko planiram da ih napravim :cheers

Pozdrav
Petar

Sneni

Odlični su, pravo uživanje za gledati :super
To Know, To Will, To Dare and To Keep Silent
http://www.facebook.com/MaketarskiKlubKastelBanjaluka