MiG-29 Fulcrum C

Previous topic - Next topic

M@rio

Maketa novijeg datuma od proizvođača Zvezda. Ja sam više nego oduševljen. Detalji odlični, sklop savršen, dekali za tri prelepe varijante (Ruskih aparata) i gomila stensila. Prelepa maketa i nadam se da ću uspeti ovih dana da je privedem kraju. Farbano MM enamel bojama. Siva koja preovladava je Flint gray a zelena je RAF Interior Green + Flint i malo bele (odnos boja 60% Flint, 30% RAF Int.Green i 10% posto bela). Evo malo slika u fazi lepljenja dekala, posle lakiranja sa Humbrol-ovim Glos Clear-om.











Ništa specijalno nisam dorađivao osim što mi se nije svideo usisnik pri dnu grbe, pa sam napravio novi i dodao sam šinu za sedište u kabini. Jedino se još razmišljam da li da stavim rezinske izduvnike pošto su oni ''naslabija'' stavka od svih delova u kutiji. Ne kažem da su loši, ali mislim da bi rezinski baš sve lepo zaokružili...

Pozdrav,
Mario
M@rio

djos & filip

Stvarno lepo izgleda.
Nadam se da ce se Zvezda "zafrknuti" i izbaciti 9-12 i dvosed u buducnosti, nadam se skorijoj.
Cekamo finis sa nestrpljenjem  :bravo

Pozdrav

Ovo je samo hobi, ovo je samo hobi, ovo je samo......

Tomcat

Odlicno izgleda, pratim sa uzivanjem... Jos da izbace 9-12...
Once upon a time, when men were men, and you could tell a Tomcat guy by the size of his forearms; before LANTIRN, big motors and bombs...

Janjic

凸(¬‿¬)凸

milan78

Odlican je informisi nas ubrzo o daljem radu nemoj da ostane eto tako... :cheers :super
Instagram-Peacockscaleworx

M@rio

Hvala ljudi!

Milane, sigurno neće ostati eto tako, moram da je završim ovih dana!!! :pilot

Pozdrav,

Mario
M@rio

Oruzar

Pozdrav,

Maketa ti izgleda savrseno!!!Ocisti aerodinamicku oblogu usta cevi topa,nikad nije prljava,ma koliko god ispalio granata.

zobo

Odlicno izgleda.Zvezda izbacuje sve bolje izradjene makete.Novo im je (posle ovog migonje)SU  34 sa oznakama iz intervencije u Siriji. :super :super :super

milan78

Druze ja cekam slike zavrsenog a tebe nema!!! :cheers
Instagram-Peacockscaleworx

M@rio

Milanče,

Nešto sam bio u gužvi, pa baš i nisam imao vremena ali biće uskoro gotov!!!

Bez brige pri kraju je!!! :naughty

Pozdrav,

Mario
M@rio

milan78

Instagram-Peacockscaleworx

matilda

Mnogo lepa maketa i mnogo lepo uradjena.
Boje si umuckao skroz fino, to je to.
Jos samo da je vidimo gotovu...

Stevan

M@rio

Evo još malo i gotovo, pa ga kačim u završene i ide na policu.



















Pozdrav,

Mario
M@rio

milan78

Instagram-Peacockscaleworx

zobo