MIG-25PD ICM 1:72

Previous topic - Next topic

FLY BY WIRE

Napokon Gotov!ICM maketa sa svim svojim manama i vrlinama uz nesto mojih dorada.Dekali su me ubili u pojam,jedva sam nesto iskombinovao.Bilo je malo patnje i oko sklapanja ali sam zadovoljan!U pitanju je Iracki aparat koji je pod komandama Irackog pilota Zuhair-a Dawood-a u prvoj noci Zalivskog rata 17.januara 1991. oborio jedan Americki F-18!












Tomcat

Odlicno! Ja se vec dugo nakanjujem da moj zaponem... Svaka cast :)
Once upon a time, when men were men, and you could tell a Tomcat guy by the size of his forearms; before LANTIRN, big motors and bombs...

Sneni

Odličan je :cheers isplatio se sav trud oko uklapanja i dekala! Volim ovaj avion jer baš zrači silom i brutalnom snagom, a ti si to potpuno uspješno dočarao na maketi.
To Know, To Will, To Dare and To Keep Silent
http://www.facebook.com/MaketarskiKlubKastelBanjaluka

Miha

Lepo si ti izmrkopičio ovog MiGa...i lepo je što je vezan za interesantan događaj :bravo


zivorad


zobo

Svaka cast.Znam koje si muke prosao jer ga i ja radim.Odlicno je ispao. :super :super :super

Gojko91


YU-DFY


milan78

Instagram-Peacockscaleworx

FLY BY WIRE

Hvala svima pre svega! :cheers

Drugo moj savjet je obavezno kupiti druge dekale uz maketu jer ove ICM treba baciti nisu nizasta,cjepaju se i raspadaju i u vodi i dekalsoftu i mjesavini uzas zivi!

@tomcat ... pravo je verme da startas ...ocekujem uskoro...moj predlog libijac  ;)

@zoran 62...ja se resih muka a ti si trenutno u njima...ako nisi jos stigao do dekala kupuj druge moj savjet... ;)

viper

Odlican. Koje su farbe koristene?

FLY BY WIRE

HU-127,REVEL 57 I SM 302 od osnovnih!

Milicevic.91

Dobro izgleda foksbat Zeljo,nego jel je pilot iz te icm kutije ili si se posluzio zvezdinim od pak fa? :)

zero

Odlicno ispao,sad definitivno uzimam I ja jedan.