Italeri 1/72 F/A-18D VFA-106

Previous topic - Next topic

urke1981

Pozdrav svima ...evo jos jedne koja je pri kraju :D Radi se o staroj Italerijevoj maketi F/A-18C/D Wild Weasel....Maketa....pa onako...kako se uzme...morao sam da dodam neke panele,izrivetirao je celu....kokpit je samogradnja jer je onaj u kutiji krs,doradio sam spremiste za tockove,stajni trap,poklopac kabine,unutrasnjost usisnika i izduva..farbano MM i Humbrol bojama,prljanje Tamiya setovi i Uljane boje. Ostalo mi je da zavrsim sedista i jos neke stvari u kokpitu,da ofarbam naoruzanje,zavrsim stajni trap i poklopce spremista stajnog trapa i jos po nesto ;D Svaka kritika i savet dobrodosli :cheers
























dragan_mig31

Odlicno izgleda.Obavezno da washujes trap i tockove.Svaka maketa ti je sve bolja i bolja :) samo napred i jedva cekam da vidim kako ces sledecu da uradis.

Lykos

Slozicu se u potpunosti sa Draganom,VRH!!!


milan78

Svaka tebi cast.Rezanje,kokpit.....to je posao brate.Inace lep avion uopste pogotovu dvosed. :cheers
Instagram-Peacockscaleworx

zolle

Dokon mozak, djavolja igracka !

komoras

Stigao si do granice kada je iskomentaristai bilo šta, suvišno...daj još slika!!!  :super
ScarfaceOne

★★★★★
★★★★★


komoras @ instagram
komoras @ scalemates

Jovac


urke1981

Quote from: dragan_mig31 on 07-07-2016, 16:58:36
Odlicno izgleda.Obavezno da washujes trap i tockove.Svaka maketa ti je sve bolja i bolja :) samo napred i jedva cekam da vidim kako ces sledecu da uradis.
Hvala Dragane :cheers  Sto se tice tockova i stajnog trapa nisam ih jos zavrsio,samo sam ih stavio da vidim kako ce izgledati sa njima,inace im sledi ono sto si rekao ;D A sto se tice sledecih maketa poceo tu sam malo napravio zbrku....poceo sam nekoliko(Mig-29,Su-27,A-10,Abramsa,2 hamera) ....sad lupam glavom :headbang  ;D

urke1981

Hvala svima na komentaima :cheers
Quote from: komoras on 08-07-2016, 00:41:46
Stigao si do granice kada je iskomentaristai bilo šta, suvišno...daj još slika!!!  :super
Evo jos par slicica...mislim da je na njima bolje svetlo ;D







kapetan

Odliđan rad, weathreing predobar! :bravo