MIG-21 MF Syrian Arab Air Force 1/72 Fujimi

Previous topic - Next topic

Jovac

Maketa rađena za opuštanje. Ali zbog kojekakvih obaveza potrajala je duže nego što se očekivalo. Čist OOB, izgleda mnogo lepše na polici nego na ovim šugavim slikama (bez Photoshopa i ostalog šminkanaja). Na maketu nemam nikakvih zamerki, u tačnost ne ulazim. Sve u svemu meni se dopada. Boje Humbrol i Model Master, wash Promodeler. Izvolite fotke. Pozdrav.

             

             

             

             

             

             

             

             

             

             

             

             

           

             

Tomcat

Once upon a time, when men were men, and you could tell a Tomcat guy by the size of his forearms; before LANTIRN, big motors and bombs...

dragan_mig31

Dobar.Bas mi se dopada.Moram da.nabavim ovog.fujimija jednom.Deluje mi kao kvalitetna maketa.

Jovac

Quote from: dragan_mig31 on 04-09-2016, 22:58:18
Dobar.Bas mi se dopada.Moram da.nabavim ovog.fujimija jednom.Deluje mi kao kvalitetna maketa.

Fale mu one antenice na repu i ispod prednjeg dela trupa, ali me slabo služe oči u posldnje vreme , pa nisam smeo da se usudim da ih pravim. Imam ih ja još.

urke1981


komoras

Stvarno najbolja do sada! Odlično si ga odradio, a i izbor tematike je za svaku pohvalu  :super :cheers
ScarfaceOne

★★★★★
★★★★★


komoras @ instagram
komoras @ scalemates



Sneni

To Know, To Will, To Dare and To Keep Silent
http://www.facebook.com/MaketarskiKlubKastelBanjaluka

M@rio

Ovaj Fujimi ti je odličan, boje si ubo' svaka ti čast!!! :pilot

Dragane, obavezno da nabaviš jednog 21-ca od Fujimija.

Negde sam na netu našao da je baš ova Fujimi-jeva maketa koršćena kao osnova za R.V.-ove MiG-ove 21.

Još jednom lepo, jako lepo i svaka ti čast!!! :mjetal

Pozdrav,

Mario
M@rio

milan78

Mozda najbolji rad tvoj Jovac!!Svidja mi se.Bas
@Mario Rv je prekopirao poklopac kabine,prednju nogu trapa kao i izduv i tockove.Sediste isto koje daju uz Bis.
Instagram-Peacockscaleworx

mutayu


Sandman

Baš pedantno odrađena kamuflaža. Jel si koristio neke maske ili je freehand prskanje?

Janjic

凸(¬‿¬)凸

Vladimir

Ф89 НС