F-16 C Hasegawa 1/72 20th FW Shaw AFB. Juzna Karolina

Previous topic - Next topic

milan78

Danas sam zavrsio ovu strahotu.Mislim da je blok 25 ali koga to interesuje.Maketa bez trunke preporuke svaki spoj git smirgla stepenik u spoju izduv i ostatak trupa usisnik takodje.Koren krila i tako to.Mislim da su revell i tamiya bolji i nesto detaljniji.Dodao sam sediste naoruzanje ometac i target pod.Pito samogradnja.Dekali su debeli i teski za postavljanje jer se cepaju ali uz hemiju lepo legnu.Bojeno cetkicom humbrol 127,128,125 i 140.Lak airbrushom.Evo slika.










Instagram-Peacockscaleworx

Pedja

Meni ovo dobro izgleda, radio sam istu maketu i istu šemu davno davno. tvoja je neuporedivo bolja.


Tomcat

Lep je... Pre par godina sam i ja radio ovu maketu, doduse sa TwoBobs dekalima, i sve je tacno sto si rekao. Revell, Academy i Tamiya kud i kamo bolji
Once upon a time, when men were men, and you could tell a Tomcat guy by the size of his forearms; before LANTIRN, big motors and bombs...

Nemsy_29

Odlican je, toniraj mu malo izduv da dobije jos realisticniji izgled eventualno, a ovako cista 10ka :)


komoras

Odlično si ga uradio. Svidja mi se što si ga napakovao naoružanjem. Za Hasegawu ne bih znao šta da kažem, ali takodje preporučujem Revell kao mnogo dobru stvar.
Četkarenje si doveo do savršenstva!
Jedino što još možeš da doradiš ako si raspoložen su anti-static antenice na krajevima krila i repa, preporučujem vlasi četkice za zube  :cheers
ScarfaceOne

★★★★★
★★★★★


komoras @ instagram
komoras @ scalemates

Sneni

To Know, To Will, To Dare and To Keep Silent
http://www.facebook.com/MaketarskiKlubKastelBanjaluka

milan78

Hvala vam svima.@Komoras,druze pravio sam ih i to bas od dlacica i postavljao na mig21 i 29 i vremenom ih zakacim ili vec i moram da ih lepim ponovo.A mrzi me.A sto se tice izduva presao sam sa pigmentima ali blago.Malo plav i crn.Necu da ga pipam vise.
Instagram-Peacockscaleworx

Laufer72

Mooooj Milaaaaneeee, odličan! Uživo još "metalniji" i realističniji.

:cheers

viper

Lijep urađeno, nikad nebih rekao da je rađeno četkicom.

AcaDinic

Нема шта.  :god
Одличан рад. Ајде сад једног агресора. :zvizduc
:cheers

flanker

Lepo izgleda. Jedino nisam siguran u pogledu naoružanja jer mi se čini da samo Block 50 nosi HARM rakete, a ovaj je Block 25/30, ako sam razumeo?
U početku će biti teško, ali će zato kasnije biti još teže.

milan78

Nisam strucan za f-16 tako da nisam znao da li ili ne moze da nosi harm.Ono sto daje u kutiji je bzvze jer idu britanske kasetne bombe koje ne bih kacio.Sta znam meni ok izgleda ako je greska onda avaj....
Instagram-Peacockscaleworx

flanker

Da, daju Bl-755...koje možeš da zakačiš na naše ili iranske avione recimo.
Evo verzija F-16   http://www.airvectors.net/avf16_2.html
Jel ovo dvobojna ili trobojna šema? Čini mi se da je dvobojna kao na novijim mašinama.
U početku će biti teško, ali će zato kasnije biti još teže.