Focke-Wulf FW190D-13

Previous topic - Next topic

ScreenFun

Pozdrav svima,

Posle duzeg vremena konacno sam zavrsio ovu maketu. Rec je o HobbyBoss maketi koja je sasvim solidna maketa za rad, a sto se tice sklapanja tu su bili mali problemi ali nista strasno. Kada sam dosao do farbanja tu sam se najvise radovao jer sema je po mom misljenju veoma lepa i puna detalja, dekali su bili odlicni za rad i nije bilo skoro nikakvih drugih problema.

Pricu bi mogao prosiriti u beskonacnost. Kao kod svake makete bili su mali problemi, ali nista strasno ipak slike govore vise od reci.















Pozdrav svima do sledeceg susreta  :pilot

barbarossa

Vrlo lep primerak, jedini na svetu koji je završio u Americi, tamo je upicanjen i za muzej ovako žvalavo ofarban, šema kakvu Nemci nikad nisu ni imali ali dobro, Ameri su to, uglavnom veoma verno si preneo šemu bojenja kakva je na originalu, rad za svaku pohvalu

ScreenFun


AcaDinic

Bravo  :bravo.
S obzirom da sam imao prilike da vidim maketu i uzivo, kao i da pratim njen nastanak, mogu da kazem da tu i tamo ima nekih sitnih propusta ali nista strasno.
Rad je izvrstan i za sada sve pohvale.
:cheers

Tomcat

Lepo, samo, koja je razmera? :)
Once upon a time, when men were men, and you could tell a Tomcat guy by the size of his forearms; before LANTIRN, big motors and bombs...

ScreenFun

Hvala puno, a sto se tice razmere ona je 1:48

viper

odličan..
Ovo je najljpša šema farbanja fokevulfa

mos

Lep rad i zanimljiva sara!  :cheers

ScreenFun

Hvala svima, kao sto sam vec reko sara je po mom misljenju prelepa :mjetal