Italeri IAI Kfir c7 1/72

Previous topic - Next topic

milan78

Pozdrav svima.Svima znana maketa ali kako ja jako volim ovo cudo tu je moralo da se budzi dodaje samogradi i slicno.Maketu sam celu prvo prerezao zbog plitkih panela.Kokpit je doradjen,dodato je odgovarajuce sediste mb10,napravljena svaka antena,senzor,usisnici,ispusnici i ostale sitnice,pave penny,rezervoari od heller miraza i oni su preradjeni novi izduv,novi topovi,potpuno od 0 radjene python rakete,vetrobran od diecast kfira koje je tacnije od italerijevog,napravio odgovarajuce nosace lgb i dodao lgb.Sve u svemu saga zavrsena.Boje humbrol 121,118,90 i 127dole.Rezervoari su sa donje strane humbrol23 jer se oni razlikuju i nisu farbani u novu semu posle C2.Dekali lepo legli to je jedina svetlija tacka makete.Evo slika pa prosudite.











I rakete...


Malo su bledje slike ali to je to... :cheers :super
Instagram-Peacockscaleworx

Tomcat

Odlican je, trud se definitivno isplatio
Once upon a time, when men were men, and you could tell a Tomcat guy by the size of his forearms; before LANTIRN, big motors and bombs...

relja

"Nema te sportske aktivnosti niti seksualnog uzdbudjenja koje može tako da ubrza rad srca i podigne pritisak kao saznanje da je jedan deo makete u radu - nestao"

dragan_mig31

Odlican rad.Maksimum sto se moze izvuci od ove makete.

Goran A.

Definitivan pomak napred u odnosu na sadrzaj kutije, lepo izgleda. Ovako natrpan odvlaci paznju od Italerijevih gresaka sa trapom pa se uopste ne primecuju.

Rakete odlicne!

Nemsy_29

Kad ne bih znao kakvi su Izraelci utisak bi mi bio da je precist, ovako stvarno odlicna izvedba tog krsa(od makete)!

AcaDinic

Milane, jabuko sa grane
Odlian posao, ali odličan.
:cheers

flanker

Dobar, dobar.  Pythonke su posebno dobro ispale.
U početku će biti teško, ali će zato kasnije biti još teže.

YU-DFY

Jako lepo. Sa podvesom izgleda natovaren ko magare.  :)

zivorad

Svaka čast - odlično .  :bravo :bravo :bravo